Balldo™ tworzy krótki film z udziałem Tommy’ego Pistola

Balldo™, pierwsza na świecie zabawka seksualna, która jest noszona na jądrach i tworzy zupełnie nowe możliwości seksu penetracyjnego, wprowadza zabawny nowy film wideo, 'The Adventures of Balldo: World’s Most Reliable Private Dick’, z udziałem wielokrotnie nagradzanego aktora filmów dla dorosłych Tommy’ego Pistola.

Dwuminutowy film krótkometrażowy, stworzony przez Tommy’ego Pistola i jego partnerkę Nicole McClure, jest pierwszą produkcją, która wyszła z ich młodej firmy RU A Pilot? i został nakręcony w całości na niebieskim ekranie, z trzyosobową ekipą.

Pistol umiejętnie odgrywa każdą postać w filmie, aby uzyskać komiczny efekt – w tym tytułowego detektywa – który wie albo i nie jak pilotować samolot, ale z pewnością ma dwa kutasy.

„Zawsze uwielbiałem pracę Tommy’ego i jego subtelny zastrzyk komedii w prawie każdej scenie, w której występuje” – powiedział o Pistolu twórca balldo, Jerry Davies. „Po prostu czułem, że musimy się spotkać i stworzyć coś fajnego, aby go wypromować. Różne postacie, które portretuje w całym filmie, w tym surowa stewardesa… komediowe złoto!”.

„Teraz każdy może mieć dwa kutasy!” zapewnia Pistol, gdy inna z jego postaci, oblepiony brudem facet w czapce bejsbolowej, który w radosnym rozpikselowanym ujęciu, krzyczy „Chwała balldo!”.

Krótkometrażowy film promocyjny można znaleźć na kanale YouTube Balldo i Tommy’ego Pistola.

A jeżeli nie znacie jednego z najbardziej innowacyjnych produktów ostatnich lat – balldo, to dowiedzcie się więcej na jego temat z naszego wywiadzu z Jerrym Daviesem.

Więcej na temat balldo™ dowiedzieć się też możecie na stronie balldo.com oraz na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.