B-Vibe wypuścił limitowaną edycję korków analnych

Z okazji 5 lat istnienia marki b-Vibe, firma wypuściła specjalną limitowaną edycję najpopularniejszych produktów. Oprócz niespotykanej palety barw, jaką oferuje urodzinowa seria, do każdego produktu dołączone są liczne pamiątkowe gadżety związane z marką oraz jej urodzinami.

'

Piąte urodziny, pięć wyjątkowych zabawek

Nie ma lepszej okazji do świętowania 5 urodzin marki, skupiającej się na produktach analnych, niż w sierpniu – miesiącu seksu analnego. Nowa urodzinowa seria składa się z pięciu klasycznych, dobrze znanych produktów, w nowych metalicznych kolorach:

  • Novice plug – Delikatny wibrujący korek dla początkujących, Novice zawiera wszystko, czego potrzeba do przyjemnych doznań, a jego miniaturowy rozmiar sprawia, że jest to zabawka, z którą śmiało można eksperymentować.
  • Rimming plug 2 – Rimming Plug 2 był pierwszą zabawką erotyczną na rynku, która oferowała podwójne wibracje z doznaniem rimmingowym za pomocą obracających się koralików. Przez wielu uznawany jest za najlepszą zabawkę erotyczną 2016 roku.
  • Rimming plug petite – Przyjazna dla początkujących wersja kultowego Rimming Plug 2. Rimming Petite jest uznawany za jedną z najlepszych seks zabawek do wypróbowania, jeśli jest się początkującym w zabawach analnych.
  • Snug plug 2 – Kolejny korek dla osób, które chcą rozpocząć odkrywanie zabawy analnej. Średni rozmiar i waga wtyczki sprawiają, że Snug Plug 2 jest idealnym korkiem do treningu analnego.
  • Snug plug 4Duża wtyczka dla osób poszukujących rozkosznej pełności, która dodaje stymulacji uciskowej. Jest to bardzo dobry korek dla osób, które chcą zapuścić się na zaawansowane terytorium analne.

Wszystkie produkty wykonane są z delikatnego silikonu i są odporne na zachlapania. Do tego, Novice i oba Rimming plugi oferują możliwość zdalnego sterowania za pomocą dołączonego pilota.

Oczywiście, żadne urodziny nie mogą odbyć się bez wyjątkowych prezentów. Do każdego produktu należącego do serii urodzinowej, dołączone są różnego rodzaju gadżety takie jak: emaliowane przypinki, ekskluzywne etui, kartka z życzeniami i naklejka.

Stworzyliśmyb-Vibe z misją zmiany podejścia do gry analnej poprzez oferowanie czegoś więcej niż tylko produktu – powiedziała założycielka b-Vibe, Alicia Sinclair Rosen. – Od pierwszego dnia b-Vibe traktuje edukację seksualną jako główne narzędzie do obalania mitów i przełamywania tabu, dołączając do każdego produktu przydatne informacje. Dołączamy również zabawne dodatki, aby zachęcić do większej pozytywności wokół seksu, a zwłaszcza gry analnej. Jesteśmy bardzo dumni i zadowoleni, że nasze przesłanie odbiło się szerokim echem wśród tak wielu konsumentów i sprzedawców na całym świecie przez ostatnie pół dekady – pozdrawiamy wszystkich naszych sympatyków!

Kupić oraz dowiedzieć się więcej na temat limitowanej edycji urodzinowych korków analnych b‑Vibe można na stronie producenta tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.