Autoblow ostrzega przed cyfrowymi niechcianymi interakcjami seksualnymi

Autoblow już nie raz pokazał, że potrafi do swojego zaawansowanego produktu podejść z przymrużeniem oka. Tym razem jest jednak inaczej – wraz z funkcjami, które oferuje Autoblow AI+, pojawiają się także nowe zagrożenia, przed którymi firma chce ostrzec.

Insane Coeds

Jak powiedział kiedyś pewien wujek „Z nową technologią, wiąże się nowa odpowiedzialność”, a do tego zwiększone ryzyko, zwłaszcza jeśli chodzi o seks. Niedawno uruchomiony Autoblow AI+ pozwala swoim użytkownikom wysłać link do każdego w dowolnym miejscu, który po otwarciu, pozwala na natychmiastową zdalną kontrolę urządzenia.

Jednak w przeciwieństwie do prawdziwych spotkań seksualnych, w których partnerzy znają swoją tożsamość, seks wirtualny stwarza możliwość przypadkowych, błędnych interakcji seksualnych, a nawet takich, które celowo wprowadzają drugą osobę w błąd.

Aby pomóc użytkownikom Autoblow AI+ i innym uniknąć szkód emocjonalnych wynikających z niezamierzonych interakcji seksualnych w sieci, prezes firmy Brian Sloan wyprodukował krótki film informacyjny podkreślający zagrożenia związane z ich nową technologią zdalnego seksu:

Brian Sloan, wynalazca Autoblow, powiedział: „Ponieważ interakcje seksualne z wykorzystaniem technologii stają się powszechne, uważam, że konieczne jest edukowanie społeczeństwa na temat potencjalnych zagrożeń związanych z tym nowym rodzajem seksu. Większość ludzi doświadczyła przypadkowego wysłania e-maila lub otrzymania wiadomości, która nie była przeznaczona dla nich. Ale mało kto wyobraża sobie emocjonalne skutki niezamierzonej masturbacji kogoś przez internet. Dzięki temu filmowi mam nadzieję edukować społeczeństwo, aby korzystało z naszej nowej technologii z rozwagą.”

Pamiętajcie, bądźcie bezpieczni w sieci.

Aby dowiedzieć się więcej o Autoblow, odwiedź stronę Autoblow.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.