Ashton Egner z Kiiroo i FeelRobotics jest gościem w Adult Site Broker Talk

Ashton Egner, Manager Operacji Marketingowych i Komunikacji dla liderów interaktywnej intymności Kiiroo i FeelRobotics, jest w tym tygodniu gościem podcastu Adult Site Broker Talk.

'

Ashton Egner pracuje dla obu firm przez ponad sześć lat, i jest specjalistką w zakresie zaawansowanej technologicznie haptyki i robotyki. Jest także bardzo entuzjastycznie nastawiona do potencjału technologii, która pomaga ludziom tworzyć nowe, lepsze związki. Ashton, która urodziła się w Afryce, przeniosła się do Europy w 2011 roku, aby poszerzyć swoje horyzonty i teraz, jako twarz rewolucyjnej firmy Kiiroo chętnie szerzy radość jaką umożliwiają najnowsze technologie wykorzystywane przez interaktywne zabawki dla dorosłych.

Z wywiadu z Ashton dowiecie się, czym zajmuje się FeelRobotics, jaki ma wpływ na branżę sex-tech i dlaczego Ashton nazwała ją “Androidem dla sex zabawek“. Dowiecie się również, jaka jest różnica między przemysłem dla dorosłych, a przemysłem głównego nurtu, jeśli chodzi o adaptację do najnowszej technologii. Dalej omawiane są produkty Kiiroo i aplikacja Feel Connect, gwiazdy porno, z którymi współpracuje firma, jak rozwija się rynek interaktywnych zabawek seksualnych i wiele więcej.

Bruce, gospodarz programu i dyrektor generalny Adult Site Broker, stwierdził: “To była fantastyczna rozmowa z Ashton, która opowiadała o Sex Tech i wszystkich ciekawych rzeczach, które robi jej firma. Przekonacie się, tak samo jak ja, że Ashton jest niezwykle fascynująca”.

Rozmowy z Ashton Egner w Adult Site Broker Talk możecie posłuchać od dzisiaj na adultsitebrokertalk.com.

Śledźcie Kiiroo na Twitterze.

Adult Site Broker pomaga sprzedawcom i kupującym strony dla dorosłych, spotkać się, aby wypracować uczciwe oferty. Sprawdźcie ich stronę internetową pod adresem AdultSiteBroker.com oraz śledźcie ich poczynania na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.