Ashley Barbie dołączyła do gwiazd Kiirro i kolekcji Feel Stars

Kiiroo ogłosił nową współpracę z żywiołową Ashley Barbie. Ashley jest najnowszą gwiazdą Feel Star, która dołączyła do Feel Stars Collection od Kiiroo, spersonalizowanych masturbatorów zaprojektowanych do użycia z wielokrotnie nagradzanym interaktywnym produktem firmy, Keon.

'

Skrupulatnie zaprojektowany rękaw Ashley, genialnie odtwarza jej anatomię. W połączeniu z Keonem, fani Ashley Barbie mogą doświadczyć realistycznych doznań wizualnych i dotykowych, które sprawiają, że użytkownicy poczują się tak, jakby naprawdę byli z Ashley.

„Jestem tak podekscytowana, że mogę zaoferować moim fanom, przyjaciołom i wielbicielom szansę, aby naprawdę poczuć, jak to jest być ze mną.” powiedziała Ashley Barbie. „Pracowaliśmy przez całą dobę, aby upewnić się, że jest to najlepsze interaktywne i prawdziwe doświadczenie, które da wam maksimum przyjemności i satysfakcji! Zabawmy się, kochanie! Nie mogę się doczekać, aż się połączymy”

Helen Zeal, dyrektor Kiiroo, powtórzyła to samo zdanie, mówiąc: „Jestem zachwycona, że dodajemy piękną i zabawną Ashley Barbie do naszej linii Feel Star w samą porę na Walentynki, po wielu miesiącach współpracy, aby stworzyć najbardziej autentyczny produkt dla jej legionów lojalnych fanów.”

Fani mogą dowiedzieć się więcej o Ashley Barbie i jej masturbatorze FeelAshley tutaj. Natomiast wszystkie linki Ashley dostępne są na allmylinks.com.

Więcej o Kiiroo można znaleźć na stronie Kiiroo.com oraz na ich Twitterze i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.