Arcwave rozszerza portfolio produktów o masturbatory Pow i Ghost

Arcwave zrewolucjonizował już rynek masturbatoró dzięki Arcwave Ion i Voy. Teraz marka rozszerza swoje portfolio o dwa nowe produkty – Arcwave Pow i Ghost.

 

Oba nowe masturbatory występują w trzech żywych kolorach: czarnym, miętowym i niebieskim. Typowe dla produktów Arcwave, Pow i Ghost są wykonane z opatentowanego silikonu ClenTeach, który oprócz jedwabiście gładkiego uczucia oferuje higieniczne i długotrwałe doświadczenie.

Johanna Rief, z Arcwave, wyjaśnia: „Szczególnie mężczyźni wahają się przed używaniem zabawek seksualnych, ze względu na postrzegane piętno, które wciąż otacza ich użycie. Arcwave Ghost i Pow to zabawny sposób dla posiadaczy penisów na pokonanie tych barier i odkrycie radości z zabawek seksualnych, idealny dla tych, którzy zawsze chcieli spróbować, ale jeszcze się nie odważyli. Przystępny punkt cenowy oznacza, że jest to idealne rozwiązanie dla użytkowników którzy sięgają po taki produkt po raz pierwszy, łatwe w użyciu ręczne masturbatory są idealne dla osób które chcą wypróbować zabawki seksualne, które nie jest zbyt zastraszające lub skomplikowane.”

Arcwave Pow to manualny masturbator klasy premium, który łączy w sobie inteligentny i elegancki design z intensywną i napędzaną ssaniem stymulacją. Intensywność ssania może być regulowana poprzez umieszczenie palca nad zaworem zwalniającym ciśnienie powietrza podczas użytkowania. Wewnętrzny rękaw wykonany jest z CleanTech, opatentowanego i nowoczesnego materiału silikonowego Arcwave, który jest trwały, higieniczny i elastycznie dopasowuje się do każdego rozmiaru penisa. Inteligentna struktura spiralna w obrębie wewnętrznego rękawa Pow sprawia, że czyszczenie i suszenie jest łatwe, a także szybkie. Specjalnie ukształtowane pokrywy wentylacyjne chronią zabawkę, gdy nie jest używana i umożliwiają lepszą wentylację dla szybkiego i higienicznego suszenia.

Arcwave Ghost (po lewej) i Pow (po prawej)

Arcwave Ghost wygląda jak zwykły kieszonkowy masturbator, ale jego innowacyjne cechy są zaskakujące: zabawka jest teksturowanym masturbatorem wykonanym z CleanTech i odwraca się do wewnątrz, aby odsłonić drugą powierzchnię, co umożliwia dwa różne doznania. Ergonomiczny kształt i kompaktowy rozmiar sprawiają, że jest on niezwykle łatwy w obsłudze, zapewniając jednocześnie doskonały chwyt. Dodatkowo, smukły design pozwala na łatwe i dyskretne przechowywanie. Co więcej, trwałość silikonu Clean Tech sprawia, że Ghost może być używany wielokrotnie.

Arcwave Pow i Ghost są już dostępne na stronie arcwave.com.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: [email protected] Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.