ANOS zabawki erotyczne stworzone z myślą o przyjemności analnej

Niemiecki dystrybutor Orion, wprowadził na rynek zabawki ANOS skupiające się na stymulacji analnej. Dodatkowo, marka ANOS oferuje też specjalne prezerwatywy oraz produkty odżywcze które również skupiają się na okolicach odbytu.

ILoveBlackGirls

Odbyt ma duży potencjał erotyczny: jest otoczony licznymi, wrażliwymi nerwami, które są połączone z narządami płciowymi. Liczne dyskusje oraz wydarzenia poruszające temat seksualności sprawiają, że coraz więcej osób (s)eksperymentuje i odkrywa jak wiele przyjemności można uzyskać dzięki stymulacji analnej. To bezpośrednio przekłada się na zwiększony popyt na zabawki skupiające się na tego rodzaju stymulacji. Dlatego też Orion wprowadził na rynek zabawki ANOS, skupiające się na przyjemności analnej. Pod marką ANOS dostępne są również specjalne prezerwatywy i produkty odżywcze dla okolic odbytu.

Seks zabawki ANOS wykonane są głównie z bardzo miękkiego, gładkiego, czarnego silikonu. Ich projekty są dobrze przemyślane i mają różne stymulujące tekstury. Na przykład dwie „Zdalnie Sterowane Wtyczki do Odbytu„, mogą stymulować anus dzięki różnym fakturom, 10 trybom rotacji i 10 trybom wibracji. Trybami rotacji i wibracji można łatwo sterować za pomocą pilota. Łatwo je włożyć dzięki wąskiej końcówce i można je bezpiecznie nosić, ponieważ mają szeroką podstawę – zapobiega to wsuwaniu się ich do kanału odbytu. Podstawki zdobią również odbyt dzięki złotemu lusterku, które zapewnia dodatkowe wrażenia wizualne.

Interesujące są również „Kulki Analne z Wibracjami”, które również zapewniają niezwykłą stymulację analną. Wibrator analny w kształcie koralików ma elastyczną końcówkę, a koraliki powiększają się w kierunku podstawy. 7 trybów wibracji można łatwo regulować za pomocą przycisku na zabawce. Szeroka podstawa z praktycznym pierścieniem umożliwia łatwe wprowadzenie wibratora i zapobiega zbytniemu wsunięciu do środka.

Marka ANOS ma obecnie 7 pozycji i wszystkie zostały wprowadzone przez Oriona. W asortymencie znajdują się nie tylko silikonowe sex zabawki, ale także trzy wibrujące „Metalowe Korki Analne„, które są wykonane z chromowanego metalu. Metalowe zatyczki są zatem idealne, aby spróbować zabawy z temperaturą. Metalowe zabawki również mają szeroką podstawę, dzięki czemu można je łatwo i bezpiecznie wprowadzić. Jak zapowiada marka, asortyment ANOS zostanie dodatkowo rozszerzony jeszcze w tym roku.

Wszystkie seks zabawki ANOS można ładować za pomocą dołączonego kabla USB. Przedmioty są dostarczane w kartonowych opakowaniach, na których znajduje się również opis produktu w różnych językach. W trosce o środowisko naturalne opakowania ANOS nie zawierają plastiku.

Wraz z wprowadzeniem zabawek przez Oriona, można się spodziewać, że już niedługo będą one dostępne w najlepszych sklepach erotycznych na terenie całej Europy.

Więcej na temat produktów ANOS dowiedzieć się można na stronie orion.de.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.