Aneros trzeci raz z rzędu wygrywa nagrodę XBIZ

Tytuł Marki Zdrowia Seksualnego Roku 2022 XBIZ trafił do Aneros, od dawna uważanego za pioniera branży, szczególnie znanego dzięki swoim masażerom prostaty. Jest to już trzeci raz z rzędu, kiedy Aneros otrzymał ten tytuł.

CaliTeens

Nagroda została przyjęta przez Brenta Aldona, dyrektora sprzedaży i marketingu w Aneros, który był zachwycony, że po raz kolejny udało się im zdobyć ten tytuł:

„Jesteśmy podekscytowani otrzymaniem tej nagrody po raz kolejny. Jako firma z głębokimi korzeniami w dziedzinie zdrowia i odnowy biologicznej, zawsze skupialiśmy się na tworzeniu produktów, które nie tylko zapewniają dobre samopoczucie, ale są również korzystne dla użytkownika.” – powiedział Brent Aldon, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Aneros. „W ostatnich latach ludzie stają się coraz bardziej świadomi zdolności zabawek erotycznych do rzeczywistej poprawy jakości życia. Jesteśmy dumni, że mogliśmy odegrać w tym rolę i bardzo wdzięczni naszej branży za to uznanie”

Pierwszy model Anerosa powstał jako urządzenie zdrowotne (wcześniej sprzedawane przez firmę macierzystą), zaprojektowane specjalnie dla osób z problemami zdrowotnymi prostaty. Jego wprowadzenie na rynek zapoczątkowało powstanie firmy o innym profilu marketingowym, poświęconym zdrowiu i przyjemności związanej z prostatą.

W ciągu 22 lat od powstania, Aneros kontynuował tworzenie produktów, które promują zdrowie seksualne i dobre samopoczucie, jednocześnie edukując społeczeństwo w zakresie licznych korzyści zdrowotnych i potężnego potencjału orgazmicznego masażu prostaty.

Latem 2021 roku Aneros wypuścił na rynek swoje najnowsze urządzenie, Helix Syn V. Syn V to ultrakompaktowy masażer piątej generacji, zbudowany w oparciu o opatentowane, wielokrotnie nagradzane innowacje projektowe Anerosa, anatomicznie skonfigurowany i precyzyjnie wyważony dla najwyższej wydajności w trybach zasilanych i niezasilanych, z 8 wzorami wibracji na 3 poziomach intensywności.

Więcej informacji na temat marki dowiedzieć się można na stronie aneros.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.