10 lat SVAKOM na rynku – wywiad z Fanny Chen, Kierownikiem sprzedaży w SVAKOM

W tym roku przypada 10 rocznica powstania SVAKOM, uznanej na całym świecie marki luksusowych produktów dla dorosłych, klasy premium. Skontaktowliśmy się z Fanny Chen, aby dowiedzieć się więcej na temat historii SVAKOM, ich produktach, zespole rozsianym po całym świecie, a także o edukacyjnych i charytatywnych akcjach SVAKOM.

ILoveBlackGirls

Założona w 2012 roku firma SVAKOM to globalnie rozpoznawalna marka innowacyjnych i luksusowych produktów przyjemnościowych, które są dostępne w ponad 70 krajach na całym świecie. Firma jest jedną z najszybciej rozwijających się marek w branży i od lat kładzie ogromny nacisk na projektowanie, produkcję i sprzedaż najwyższej jakości zabawek erotycznych i stale poszerza swoją linię produktów, aby móc zapewnić najwyższą jakość przyjemności każdemu, niezależnie od płci, orientacji czy preferencji seksualnych.

Na przestrzeni lat produkty SVAKOM otrzymały liczne nagrody i nominacje, w tym nagrodę RED DOT, iF Design, Golden Pin Design oraz nagrodę XBIZ w kategorii Produkt Roku 2020. Ponadto w 2015 roku SVAKOM otrzymał prestiżową nagrodę Najbardziej Innowacyjnej Firmy przyznawaną przez Erofame, w tym samym roku branżowy magazyn SIGN przyznał SVAKOM trofeum Najlepszej Technologii w Zabawekach [dla dorosłych], a w 2017 roku firma otrzymała nagrodę Najbardziej Luksusowej Linii Zabawek przyznawaną przez Hong Kong AEE.

Aby lepiej poznać historię marki SVAKOM, jej produkty, inicjatywy promujące zdrowie seksualne oraz plany związane z obchodami 10-lecia istnienia, rozmawialiśmy z Kierownikiem działu sprzedaży SVAKOM, Fanny Chen, która zgodziła się udzielić wywiadu z okazji 10-lecia SVAKOM:

Marcin: Fanny, zacznijmy może powoli od podstawowego pytania, czym jest SVAKOM i jakiego typu produkty oferujecie?

Fanny Chen: SVAKOM to marka poświęcona łączeniu zaawansowanej technologii i eleganckiego wzornictwa, której jedynym celem jest tworzenie produktów przynoszących niezapomnianą przyjemność. Założyciel SVAKOM, David Yu, uznał, że nic nie jest ważniejsze niż dostarczanie użytkownikom zdrowych i przyjemnych doznań, co branża przyjęła z otwartymi ramionami.

Na początku SVAKOM produkował przede wszystkim produkty skupiające się głównie na waginie. Następnie zaczęliśmy rozszerzać naszą ofertę, najpierw o produkty przeznaczone do stosowania z partnerami, następnie o produkty do ćwiczeń Kegla, a kolejnym krokiem były produkty przeznaczone do stosowania z penisem.

Postrzegamy siebie jako markę która integruje ludzi, tworzymy zabawki dla wszystkich płci, kształtów i rozmiarów ciała. Zabawki dla wszystkich preferencji. SVAKOM powstrzymuje się od dostosowywania się do konkretnej grupy niszowej, jest to marka dla każdego, niezależnie od tego, czy jest to Twoja pierwsza zabawka, czy pięćdziesiąta – nikt nie powinien być pozostawiony w tyle, gdy szuka przyjemności.

M: W tym roku przypada 10 rocznica powstania SVAKOM, więc spójrzmy trochę wstecz. Czy możesz mi powiedzieć, co było główną przyczyną, która doprowadziła do powstania Waszej marki w 2012 roku?

FC: Aby odpowiedzieć na to pytanie, musimy zacząć od założyciela SVAKOM. Na początku 2012 roku David Yu – założyciel SVAKOM, zaczął badać branżę seks-zabawek i zauważył, że na rynku brakuje produktów wysokiej jakości, których cena nie popsuje każdemu nastroju. David rozumiał potrzeby rynku spragnionego czegoś nowego, oryginalnego i gotowego na to, by na zawsze zmienić świat zabawek erotycznych.

Fanny Chen, kierownik działu sprzedaży SVAKOM

M: Czyli na rynku brakowało wówczas produktów wysokiej jakości w przystępnej cenie. Co było więc największym wyzwaniem przy tworzeniu nowej marki w 2012 roku, która miała wypełnić tę lukę?

FC: Znalezienie utalentowanych i kompetentnych ludzi do tego typu produktów. W tamtych czasach w Chinach większość firm z tej branży zajmowała się produkcją OEM i nie było żadnych marek z wyższej półki. Oznaczało to, że znalezienie profesjonalnych ludzi do stworzenia zespołu, który mógłby pewnie zarządzać luksusową chińską marką otwartą na rynki zagraniczne, było bardzo trudne.

M: A teraz, patrząc na ostatnie 10 lat, jak zmieniła się branża?

FC: Teraz widzimy coraz więcej marek, które stosują zaawansowane technologie w swoich produktach. SVAKOM rozpoczął działalność od wibratora z kamerą – Siime Eye – a następnie opracował zabawki z aplikacjami, zabawki do zabaw na odległość i zabawki interaktywne. Marki zwiększają liczbę opatentowanych produktów, a nawet zaczęliśmy dostrzegać celebrytów tworzących własne marki zabawek erotycznych.

Seks-zabawki są na najlepszej drodze, by stać się produktem związanym ze stylem życia, o czym przekonujemy się, gdy coraz więcej mediów lifestylowych zaczyna je popierać. Wielcy inwestorzy wkraczają do branży, a duże firmy zaczęły się łączyć, co z pewnością spowodowało duże zmiany na rynkach takich jak europejski.

W ciągu ostatniej dekady byliśmy świadkami ogromnych zmian w tej branży, jest ona naprawdę fascynująca pod wieloma względami i z niecierpliwością czekamy na zmiany i wyzwania, które przyniesie następna dekada.

M: Myślę, że wszyscy się zgodzą, że zmiany i kierunek, jaki obrała branża w ostatnich latach, są niezwykłe. Pozwól, że zapytam Cię teraz o coś innego. W ciągu ostatnich 10 lat SVAKOM stał się marką rozpoznawalną na całym świecie, czy możesz mi powiedzieć, co nazwałbyś największym sukcesem, jaki udało wam się osiągnąć?

FC: Muszę powiedzieć, że największym sukcesem SVAKOM-u jest współpraca i praca zespołowa. Sukcesu nie osiąga się w pojedynkę lub gdy poszczególne działy działają samodzielnie. Rozwój produktu jest z pewnością podstawą, ale to nie wszystko. Powiedziałbym, że są dwa kluczowe aspekty naszego sukcesu: jednoszczeblowa struktura zarządzania i zespół SVAKOM.

Kiedy podróżujemy, wiele osób pyta nas: „Jak to jest pracować w SVAKOM?”, a ja zawsze wyjaśniam im, że mamy bardzo zróżnicowany zespół. Jest w nim wiele osób z różnych kultur i środowisk. Kiedy więc szukamy nowych członków zespołu, zawsze szukamy niezależnych mocnych stron, takich, które mogą wnieść do zespołu. Każdy ma swoje mocne strony, a my lubimy je wykorzystywać.

W SVAKOM środowisko pracy jest bardzo elastyczne, często stosujemy powiedzenie „nie ma czegoś takiego jak zły pomysł”, dbamy o to, aby głos każdego był słyszany, a jego opinie brane pod uwagę.

SVAKOM ma bardzo elastyczne zarządzanie. Na przykład dyrektor generalny i wiceprezes firmy postrzegają siebie bardziej jako osoby pełniące funkcje pomocnicze, zawsze, gdy potrzebujemy ich wsparcia w zakresie produktów lub projektów, są dla nas i pozostają z nami, gdy ich potrzebujemy.

Postrzegamy siebie jako zespół o „wysokiej wydajności”. Mamy zasady pozwalające utrzymać pozytywną komunikację we wszystkich aspektach pracy. Kiedy musimy wysłać ofertę do jednego z naszych klientów, robimy to w ciągu 48 godzin, mamy też wiele sposobów komunikowania się i prezentowania informacji przez członków zespołu.

Nasz zespół konsekwentnie pokazuje owoce swojej ciężkiej pracy i dlatego zaufanie w SVAKOM stało się niezwykle cenne. Zespół wykonuje pracę wysokiej jakości i z dużą wydajnością, ponieważ wie, że im ufamy, a oni z kolei ufają nam.

Naszym największym sukcesem, wracając do pytania, jest bez wątpienia nasz zespół – zespół, który powoli tworzyliśmy, aby uzupełniać i wspierać wzajemnie swoje mocne i słabe strony.

M: Muszę przyznać, że nie spodziewałem się takiej odpowiedzi, ale to pokazuje, jak niesamowity jest cały wasz zespół. Jednak każdy z pewnością widzi efekty waszej ciężkiej pracy. W ciągu ostatnich 10 lat SVAKOM został wyróżniony wieloma nominacjami i nagrodami. Która z nich jest dla Was szczególnie ważna i dlaczego?

FC: Jesteśmy niezwykle dumni i wdzięczni za wszystkie nagrody, jakie otrzymały produkty SVAKOM. Są jednak dwa rodzaje nagród, które uważamy za szczególnie ważne. Zdobyliśmy wiele nagród RED DOT i XBIZ. Jedna z nich jest wyrazem uznania dla doskonałości naszych projektów, a druga świadczy o doskonałości naszej marki w oczach naszych klientów.

M: A co według Ciebie jest najbardziej satysfakcjonujące w byciu marką tworzącą produkty związane z przyjemnością?

FC: Ludzie oraz emocje i doświadczenia, jakie wywołują w nich nasze produkty. Zawsze, gdy jesteśmy na targach branżowych, przychodzą do nas ludzie, którzy wyrażają swoją miłość do SVAKOM i radość, jaką znaleźli dzięki naszym produktom. Jest to wspaniałe doświadczenie, które nigdy nie przestaje wywoływać uczucia dumy i zadowolenia.

M: Chciałbym również porozmawiać o Waszych produktach, ale najpierw trochę się zabawmy. Gdybyś miał opowiedzieć historię SVAKOM za pomocą swoich produktów, jak by to wyglądało? I dlaczego właśnie te produkty?

FC: Myślę, że taką historię można opowiedzieć na kilka sposobów, ale dla mnie historia SVAKOM opowiedziana poprzez nasze produkty wyglądałaby następująco:

Oko na przyszłość

Zaczęliśmy od Siime Eye – pierwszego na rynku wibratora z kamerą. Produkt ten reprezentuje i demonstruje nasze zaangażowanie w łączenie innowacyjnej technologii w naszych produktach, a także, szczerze mówiąc, reprezentuje podstawowe wartości SVAKOM – w szczególności produkt ten stanowiłby początek podróży SVAKOM, wprowadzając nazwę SVAKOM w dużych proporcjach do mediów i szerząc świadomość marki.

Od Nova Razem

Teraz musielibyśmy zrobić krok naprzód i spojrzeć w stronę Nova, naszego pierwszego produktu wzmacniającego mięśnie Kegla – jak również pierwszego produktu zaprojektowanego mniej pod kątem seksu, a bardziej pod kątem dobrobytu seksualnego i stylu życia. Nova oznacza rozwój w SVAKOM, moment, w którym zdecydowaliśmy się nie tylko produkować produkty zapewniające przyjemność seksualną, ale także takie, które pomagają naszym klientom w osiągnięciu zdrowszego stylu życia.

Życie z Primo

Wraz z rozwojem SVAKOM, konieczność posiadania szerszej gamy produktów stała się oczywista dzięki Primo. Przed Primo, większość naszych produktów była zorientowana głównie na waginę. Jest to krok w kierunku realizacji marzenia SVAKOM o byciu marką dla wszystkich typów ludzi.

Nowoczesna Ella

Ella była naszą pierwszą zabawką, w której zastosowaliśmy kontrolę za pomocą aplikacji. W ten sposób powstał nowy zestaw produktów dla SVAKOM, które były nie tylko przyjemne, ale również zabawne i łatwe w użyciu, a także trochę zuchwałe.

Nymph’a do zabawy

SVAKOM zawsze był oddany poszukiwaniu nowych i interesujących sposobów na poprawę sposobu, w jaki ludzie angażują się we własną seksualność i seks w ogóle. Nymph wyznacza początek naszych produktów do gry wstępnej – naśladujących zmysłowy dotyk i zapewniających niezliczone możliwości dla tych, którzy są sami lub razem. Nimfa pokazuje, jak SVAKOM się zmienił i oznacza część naszej 10-letniej historii, w której pokazaliśmy naszą pasję dla naszych klientów i ich seksualnego dobrobytu.

Mistrz Alex

Alex był wspaniałym dodatkiem do naszej oferty, jako nasz pierwszy w historii masturbator. Alex pokazuje zdolność SVAKOM do adaptacji w ciągu ostatnich dziesięciu lat, sposób, w jaki SVAKOM stale stara się poszerzać naszą ofertę i znajdować nowe sposoby, by zaoferować jeszcze większej liczbie osób przyjemność. Mogliśmy pozostać przy naszych produktach, które odniosły sukces, ale zawsze staramy się być lepsi i doskonalsi.

Narodziny Phoenix’a

SVAKOM uwielbia znajdować nowe sposoby na rozniecanie iskier namiętności. Phoenix stał się klasycznym znakiem rozpoznawczym naszej innowacyjnej serii ConneXion, a także wyznacza punkt zwrotny w historii SVAKOM. Wraz z wprowadzeniem serii ConneXion SVAKOM pokazał światu, że pomimo sytuacji, zawsze można znaleźć coś pozytywnego. Tworząc sposoby na to, aby ludzie mogli nadal cieszyć się razem z innymi, nawet na odległość lub w sytuacjach, w których bycie razem nie jest możliwe, historia i przyszłość SVAKOM tutaj się połączyły.

Już na zawsze Sam

Nie możemy zapomnieć o Sam’ie Neo. To jeden z naszych najpopularniejszych produktów, a to wszystko dzięki jego wspaniałej funkcjonalności i niesamowitej technologii. Rozumiemy pragnienie prostoty, ale wiemy też, że prostotę można uczynić zaawansowaną. Sam Neo pokazuje, że coś tak prostego jak masturbator może być ulepszone, by zapewnić wielką przyjemność. Sam Neo pokazuje, że SVAKOM zawsze pozostanie wierny swoim podstawowym zasadom.

Powiedziałabym, że te zabawki oznaczają przełomowe momenty w 10-letniej historii SVAKOM-u i mam nadzieję, że wszyscy uważają tak samo.

M: Wspomniałaś między innymi o serii ConneXion, jak oceniasz sukces ConneXion w tej konkurencyjnej części rynku dla dorosłych?

FC: Wprowadzenie na rynek serii ConneXion było bardzo udane, obecnie mamy 2 masturbatory i 3 wibratory w ramach tej serii. Współpracujemy ze świetną i profesjonalną firmą programistyczną o nazwie Feel Connect, która pomaga nam w obsłudze kamer i funkcji interaktywnych produktów.

Szczerze mówiąc, w tej dziedzinie nie ma jeszcze pełnej konkurencji. Chodzi o to, kto dysponuje najbardziej zaawansowaną technologią w połączeniu z produktami dobrej jakości dla danej grupy użytkowników. A w tej części rynku wciąż jest zaledwie kilka marek, które wchodzą na rynek.

M: SVAKOM jest kojarzony z innowacyjnymi i luksusowymi produktami wysokiej jakości. Czy zgodzisz się, że jest to cecha charakterystyczna SVAKOM?

FC: Absolutnie. Słuchamy naszych użytkowników i zbieramy opinie. Mamy testerów różnej płci, w różnym wieku i o różnej orientacji seksualnej. Nasz zespół projektantów, choć duży, nie może ręczyć za zadowolenie wszystkich, dlatego poważnie podchodzimy do opinii, aby ulepszać nasze produkty i oferować lepsze doświadczenia dla wszystkich.

Ponadto SVAKOM ma określony styl, a materiały, których używamy, są zawsze bezpieczne dla ciała i muszą przejść wszystkie niezbędne testy. Stawiamy na wysoką jakość i dążymy do luksusu. Naszą misją jest dostarczanie ludziom na całym świecie produktów wysokiej jakości, aby mogli prowadzić zdrowe i satysfakcjonujące seksualnie życie.

Jednak powiedziałabym, że to nie jedyna cecha SVAKOM. Trzy kluczowe słowa naszej marki to: luksus, przyjemność i integracja. Chcemy, aby ludzie postrzegali SVAKOM jako markę dla każdego. Podczas podróży w poszukiwaniu przyjemności, nie pozostawiamy nikogo w tyle.

Jesteśmy również marką odpowiedzialną społecznie. Od początku 2020 roku połączyliśmy siły z organizacją Trees for the Future i do tej pory zasadziliśmy ponad 26 304 drzew w całej Afryce i planujemy zasadzić ich jeszcze więcej. Natomiast z pomocą organizacji Drop in the Bucket zbudowaliśmy nową studnię dla ośrodka zdrowia w Pader, mieście w północnej Ugandzie, aby poprawić wydajność placówki dzięki czystej, świeżej wodzie. Robimy to, aby pomóc ludziom w potrzebie.

Mahatma Gandhi powiedział kiedyś:
„… bądźcie zmianą, którą chcecie zobaczyć w świecie”. Będziemy próbować to robić.

M: Wspomniałaś o akcjach Trees for the Future i Drop in the Bucket. Czy możesz opowiedzieć trochę więcej o zaangażowaniu SVAKOM w te kampanie?

FC: SVAKOM to marka, której celem jest poprawa jakości życia każdego człowieka. Interesujemy się otaczającym nas światem, bieżącymi wydarzeniami, planetą. Staramy się dawać coś od siebie, kiedy tylko możemy, brać odpowiedzialność za uprzywilejowaną pozycję, jaką zajmujemy.

Drop in the Bucket była dla nas okazją, by pomóc tym, którzy znajdują się w sytuacji skrajnie różnej od naszej własnej. Jesteśmy marką dla ludzi, a możemy nią być tylko wtedy, gdy pomagamy, gdzie tylko możemy.

Trees for the Future to organizacja, z którą bardzo blisko współpracujemy. Uwielbiamy ich podejście do leśnych ogrodów, które pomagają środowisku naturalnemu i lokalnym rolnikom. Gorąco zachęcam wszystkich do przyjrzenia się pracy, jaką wykonują, i korzyściom, jakie z niej płyną. To nie jest tak proste, jak posadzenie jednego drzewa – to szkolenia, usuwanie braku bezpieczeństwa żywnościowego, rozwijanie umiejętności i wrodzonych talentów, budowanie ekosystemu, w którym ludzie wspierają planetę, a planeta wspiera ich.

M: SVAKOM często też bierze udział lub organizuje w różnych miejscach na świecie wydarzenia mające na celu szerzenie świadomości i pozytywnej seksualności. Dlaczego firma produkująca produkty z zakresu seksualnego dobrobytu angażuje się w takie wydarzenia?

FC: Dla SVAKOM udział w takich wydarzeniach lub ich organizacja to sposób na przełamanie stygmatyzacji wokół rozmów o masturbacji, fetyszach i seksie. Tworzenie przestrzeni i wydarzeń, w których ludzie z różnych środowisk mogą uczestniczyć, uczyć się i bawić, stwarza okazję do zmiany postrzegania tematów związanych z seksem, jest sposobem na normalizację ludzkich pragnień i potrzeb.

Jest wiele osób, które lubią seks i masturbację, jak również wiele takich, które tego nie robią. Możliwość otwartego mówienia o tematach związanych z seksem i słuchania, jak inni mówią z przekonaniem, przełamuje barierę tabu.

M: Mówiąc o tabu… czy możesz wyjaśnić, czym jest Fxxk Taboos i jaki jest jego cel?

FC: Fxxk Taboos został pierwotnie stworzony przez ekipę SVAKOM i rozpoczął działalność jako comiesięczne wydarzenie. Ideą tego wydarzenia jest sprawienie, by ludzie stali się bardziej otwarci i swobodnie poruszali dziwaczne i seksualnie zorientowane tematy, jednocześnie ucząc się o zabawkach erotycznych poprzez zabawę i śmiech.

Stworzyliśmy też serię na YouTube poświęconą edukacji seksualnej, tworząc i otwierając wolną od tabu, wolną od osądów przestrzeń do dyskusji o seksualności, orientacjach, fetyszach i codziennych tematach – takich, o jakich rozmawia się z przyjaciółmi w piątkowy wieczór przy lampce wina. Seks, jak również rozmowy o seksie, stają się coraz mniejszym tabu, ponieważ ludzie otrzymują coraz więcej adekwatnych i rzeczowych informacji. Fxxk Taboos zachęca ludzi, by byli pewni siebie i swojej seksualności oraz uczy ich, jak dążyć do zdrowego stylu życia seksualnego.

M: Do tego wszystkiego, SVAKOM angażuje się również w inne wydarzenia niezwiązane z branżą, na przykład nie tak dawno SVAKOM sponsorował imprezę skateboard’ową w Buenos Aires. Dlaczego i w jakim celu się na to zdecydowaliście?

FC: Robimy to z powodów nie tak bardzo różniących się od tych, dla których organizujemy wydarzenia Fxxk Taboos i bierzemy udział/organizujemy wydarzenia związane z pozytywnym nastawieniem do seksu.

Naszym celem jest poszerzenie ludzkiej percepcji wokół seks-zabawek. W SVAKOM, i śmiem twierdzić, że w przemyśle zabawek erotycznych, seks i masturbacja są postrzegane jako normalne, codzienne rozmowy. Jednak dla przeciętnego człowieka nie jest to prawdą. Uczestnicząc w wydarzeniach niezwiązanych z branżą, przełamujemy barierę, która trzyma seks z dala od zwykłych dyskusji.

Zobaczenie reklamy lub promocji zabawki seksualnej powinno być tak samo normalne jak zobaczenie reklamy maszynki do golenia, ubrań, produktów do włosów, czegokolwiek. Impreza w Buenos Aires, którą sponsorowaliśmy, była doskonałym sposobem na wypełnienie luki między seks-zabawkami a normalnością, sposobem na wyjście poza branżę i zachęcenie ludzi do swobodniejszej rozmowy o ich potrzebach i pragnieniach seksualnych.

M: Teraz porozmawiajmy trochę o waszej rocznicy, czy zespół SVAKOM planuje uczcić 10-lecie w jakiś szczególny sposób?

FC: Ponieważ nasz zespół jest dość rozproszony w różnych krajach, może być trudno zebrać wszystkich w jednym miejscu – zwłaszcza w przypadku dużych uroczystości, biorąc pod uwagę bieżącą sytuację w COVID.

Zamiast tego planujemy zorganizowanie imprez z udziałem naszych lokalnych partnerów w kilku głównych krajach, zapraszając pracowników sklepów detalicznych lub wszystkich, którzy zechcą przyjść. Oczywiście z poszanowaniem aktualnej polityki dotyczącej COVID.

Będziemy rozdawać nagrody, przygotujemy kilka gier i zabaw – wszystko to podczas planowania niezapomnianych wrażeń podobnych do naszych imprez Fxxk Taboos. Możliwe, że będziemy nawet w Polsce, miejcie oczy i uszy w gotowości w najbliższym czasie.

M: A gdybyście na przykład mogli natychmiast wysłać wszystkich pracowników SVAKOM w dowolne miejsce na obchody 10-lecia, gdzie by to było?

FC: W naszym biurze pracuje ponad 100 osób, a w fabryce ponad 200. Wysłanie całej firmy gdzieś daleko, choć idealne, jest bardzo trudne do zrealizowania. Jednak Hawaje mają dla naszego zespołu pewne szczególne znaczenie.

Wyznaczamy sobie ambitne cele sprzedażowe i marketingowe, które wymagają poświęcenia, ciężkiej pracy i zaangażowania. Dzięki tym celom stworzyliśmy wewnętrzny czat grupowy o nazwie „Wycieczka na Hawaje”. Pomaga nam to utrzymać motywację, ponieważ zdecydowaliśmy, że gdy osiągniemy cel, cały nasz zespół pojedzie na Hawaje na luksusowe wakacje, aby świętować, wyluzować się i docenić wyniki naszej ciężkiej pracy.

Dzięki tym celom każdy członek naszego zespołu wybrał coś, co było dla niego wyzwaniem, coś, co wymagało od niego prawdziwego „odkrycia swoich granic”.

M: Muszę też zapytać, co z Waszymi fanami na całym świecie? Czy planujecie dla nich jakieś specjalne atrakcje z okazji 10-lecia?

FC: Mamy w planach wiele niesamowitych rzeczy dla naszych fanów na całym świecie. Jak by nie patrzeć, SVAKOM obchodzi 10-lecie istnienia, nie moglibyśmy zatrzymać całej zabawy dla siebie.

Wypuścimy specjalne, limitowane, rocznicowe pudełko, wypełnione po brzegi luksusem i przyjemnością – dokładnie tym, czego można oczekiwać od SVAKOM.

Co więcej, niektóre z tych uwodzicielskich rocznicowych pudełek będą miały ukryte Złote Bilety, których posiadacze otrzymają niesamowite nagrody.

Ale to nie wszystko, co planujemy. SVAKOM chce w tym roku naprawdę wyeksponować nasze hasło „Explore Your Limits” [Odkryj Swoje Granice] i w tym celu zaplanowaliśmy ekscytującą kampanię. SVAKOM chce szerzyć radość, zachęcając klientów do realizowania swoich pragnień i przekraczania granic w celu spełnienia najskrytszych marzeń.

M: Spójrzmy także nieco dalej w przyszłość. Jakie są Wasze największe nadzieje związane z SVAKOM w następnej dekadzie? W jaki sposób zamierzacie się rozwijać?

FC: Mierzymy wysoko i jesteśmy przekonani, że w ciągu najbliższej dekady SVAKOM będzie obecny w pierwszej piątce najlepszych marek w branży.

W ciągu najbliższych kilku lat SVAKOM wprowadzi na rynek wiele opatentowanych produktów, co do których mamy duże oczekiwania, że będą się dobrze sprzedawać. Obecnie posiadamy biura w Europie, a także w USA. Zamierzamy kontynuować ekspansję i zacieśniać kontakty z naszymi lokalnymi partnerami.

M: I na koniec jeszcze jedno pytanie, czy SVAKOM odkrył już swoje granice?

FC: Myślę, że w ciągu ostatniej dekady staraliśmy się odkrywać nasze granice, próbując nowych dróg i różnych możliwości. Próbowaliśmy, ponosiliśmy porażki, ponosiliśmy porażki i próbowaliśmy ponownie, co prowadzi nas do dnia dzisiejszego. Nigdy nie przestaniemy badać naszych granic, a już na pewno nie w ciągu najbliższych 10 lat. Co więcej, zachęcamy wszystkich do odkrywania własnych granic.

SVAKOM pragnie dawać przykład. Jak możemy prosić naszych klientów i kontrahentów o odkrywanie swoich granic, jeśli będziemy stać lub przebywać w „bezpiecznym” miejscu? Każdy ma inne wyobrażenia na temat swoich 'granic’, a my staramy się delikatnie pomagać je przekraczać.

Zatem, aby odpowiedzieć na to pytanie, muszę powiedzieć – nie. SVAKOM nie odkrył swoich granic… jeszcze. Jednak zdecydowanie badaliśmy nasze granice i wiemy, że możemy zrobić jeszcze wiele.

Niewątpliwie w najbliższym czasie fanów SVAKOM czeka wiele atrakcji związanych z 10-tą rocznicą istnienia marki, dlatego aby nie przegapić żadnej z nich, śledzcie SVAKOM na Facebooku, Twitterze i YouTube.

Natomiast jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o produktach SVAKOM, odwiedźcię stronę svakom.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.