Zwycięzcy Live Cam Awards 2021

Każda branża ma swoje Oscary. Jeżeli chodzi o kamerki, Live Cam Awards, które skupia się jedynie na tej formie erotyki, powoli staje się Oscarami cam modelingu. W poniedziałek 15 marca, rozdane zostały nagrody Live Cam Awards 2021. 7 edycja, tak jak większość wydarzeń w czasach COVID, odbyła się niestety online bez towarzyszącej gali. Nie zmienia to jednak rangi tego wydarzenia, które z roku na rok staje się coraz większe i bardziej prestiżowe.

'
Co to jest Live Cam Awards?

Chociaż cały czas panuje ogólne przekonanie, że występy przed kamerką jest to jedynie dodatkowy sposób na dorobienie. To biorąc pod uwagę szybkość z jaką rozrasta się ta branża, dużą konkurencję oraz coraz większą ilość profesjonalnych studiów czy nawet obiektów szkoleniowych, bycie profesjonalną modelką czy modelem tak naprawdę staje się pracą na pełny etat. Dlatego też misją Live Cam Awards jest uhonorowanie tych osób i firm, które propagują tę formę erotyki.

Pierwsza edycja nagród Live Cam Awards miała miejsce w marcu 2015 roku. Było to pierwsze na świecie wydarzenie, które nagradzało wyłącznie modelki oraz firmy związane z branżą występów przed kamerkami. Założone zostało przez Rumonkę Aleksandre Georgie, która w wieku 18 lat założyła swoje pierwsze konto na jednej z platform w celu uniezależnienia się finansowo. Już od samego początku czuła, że ta branża potrzebuje tego rodzaju wydarzenia. Dlatego przez kilka lat przyglądała się innym wydarzeniom w których brała udział i zawsze zwracała szczególną uwagę na sposób w jaki są one organizowane. Kiedy uznała, że zarówno ona sama jak i branża są gotowe, postanowiła zorganizować i po raz pierwszy rozdać nagrody Live Cam Awards.

Zwycięzcy 7 edycji LCA

W 2021 roku nagrody zostały przyznane w 38 kategoriach. Jest to o 8 mniej niż w 2020 roku. Biorąc jednak pod uwagę trudne czasu w jakich miało miejsce wydarzenie, oraz fakt że w tym roku odbyło się bez towarzyszącej gali jest to i tak nie mała ilość. Poniżej przedstawiam zwycięzców najciekawszych dla mnie kategorii:

Najlepsza Modelka – ChronicLove

ChronicLove jest pierwszą modelką w historii LCA która otrzymała nagrodę dla najlepszej modelki po raz drugi. Pierwszą otrzymała w 2019 roku. ChronicLove występuje wyłącznie na platformie Chaturbate i jest jedną z najpopularniejszych modelek na tej stronie. 26 letnia Amerykanka występuje od 2013 roku w większości prowadząc pokazy solo, aczkolwiek zdarzają jej się występy z inną modelką, bądź z mężem. Lata doświadczenia oraz bardzo pozytywne nastawienie do widzów i życia sprawiają, że co roku jest ona silną pretendentką do głównej nagrody. Jej stronę znajdziecie pod adresem www.marleyschroniclove.com.

Najlepszy Model – DylanGreen

Dla DylanaGreen również jest to drugi raz, kiedy otrzymał nagrodę dla najlepszego modela. 24 letni Rumun, pomimo potężnej muskulatury i tatuaży, znany jest ze swojej uprzejmości oraz szacunku jakim darzy swoich widzów. Dylan modelem jest od ponad 6 lat i zobaczyć go można na platformie flirt4free.

Najlepsza Para – Jack and Jill

Historia JackandJill nadawała by się na scenariusz do filmu Eriki Lust. Na samym początku w 2014 roku byli oni sąsiadami, którzy chcieli dorobić na kamerkach. Z czasem ich związek wzmacniał się, zamieszkali razem, a w 2016 roku wzięli ślub. Jack i Jill do swoich pokazów zaprasza inne osoby czy pary, wraz z którymi wspólnie odkrywają tajemnice ludzkiej seksualności. Jack i Jill występują na platformie Chaturbate. Ich profil możesz znaleźć tutaj: Jackandjill

Celebrytka Roku – LittleRedBunny

Nie będzie wielkim błędem stwierdzenie, że LittleRedBunny jest najpopularniejszą modelką na świecie. Dlatego też po raz trzeci jest laureatką tej nagrody. LittleRedBunny modelką jest od 2009 roku i od tego czasu zdobyła niezliczoną liczbę różnych nagród i wyróżnień. Jest założycielką akademii o nazwie LittleRedAcademy w której uczy jak występować przed kamerką. Jej umiejętności wywodzące się z baletu oraz Jogi sprawiają, że jej pokazy do tej pory są bardzo unikalne i doskonale potrafią pobudzić wyobraźnię.

Najlepsza strona z Kamerkami – BongaCams

Jedna z najpopularniejszych stron z kamerkami na świecie i najpopularniejsza strona europejska. Warto też tutaj dodać, że www.bongacams.com należy do 50 najczęściej odwiedzanych stron internetowych na świecie. O każdej porze dnia i nocy na BongaCams można odwiedzić ponad 1000 pokoi. Wraz z programem partnerskim BongaCash i dedykowaną stroną dla modelek BongaModels serwis tworzy bardzo profesjonalną i łatwą w użytkowaniu, zarówno dla modeli jak również odwiedzających, platformę. A jak by tego było mało, BongaCams dostępne jest w 30 językach.

Wschodząca Platforma Roku – OnlyFans

Angielski serwis założony w 2016 roku. Umożliwia dostęp do treści generowanych przez różnego rodzaju influencerów poprzez płatne subskrypcje. O ile na OnlyFans swoje treści udostępniają między innymi trenerzy fitness czy muzycy, to jednak swoją popularność i sukces serwis zawdzięcza głównie treściom erotycznym. Obecnie każda popularna modelka jak i model posiada swoje konto na OnlyFans. Można śmiało powiedzieć, że OnlyFans jest odpowiedzią na coraz większe ograniczenia dotyczące dozwolonych treści na takich portalach jak Youtube, Facebook czy Instagram. W czasach pandemii COVID serwis OnlyFans odnotował 75% wzrost liczby rejestracji. Tym samym obecnie pochwalić się może takimi liczbami jak 50 milionów zarejestrowanych użytkowników i ponad milion użytkowników udostępniających swoje treści.

Najlepszy program treningowy – F4F Training Center

Należąca do Flirt4free, mieszcząca się w Czechach, placówka pomaga i uczy jak zostać profesjonalną modelką. F4F Training Center oferuje szkolenia skupiające się na technicznych i biznesowych aspekatach cam modelingu. Między innymi oferują szkolenia z obsługi stron, z zasad i przepisów jakie muszą przestrzegać modelki czy szkolenia dotyczące sposobów zarabiania online i offline. F4F Training Center można śmiało nazwać szkołą wyższą cam modelingu gdzie nacisk nie jest kładziony na to co się robi przed kamerą, tylko na wszystko to co się powinno robić gdy kamera jest wyłączona.

Najlepsza interaktywna zabawka erotyczna – Esca 2 by Kiiro

Tutaj nie ma żadnego zaskoczenia. W branży Sextech Kiiro od wilu lat jest w czołówce producentów. Do tego dochodzi genialna promocja OhMiBod, która mogłaby być książkowym przykładem dobrego marketingu i która do dzisiaj zbiera żniwa ze swojego sukcesu. W ten sposób otrzymaliśmy markę która, jest uwielbiana i rozpoznawana przez miliony osób. Wibrujące jajeczko Esca 2 daje możliwość zdalnej kontroli na duże odległości. Pozwala to na zdecydowanie większą interakcję z widzami, którzy otrzymują możliwość zdalnego sterowania wibratorem. Jednak warto tutaj zwrócić uwagę na to, że z roku na rok pojawia się coraz więcej zdalnie sterowanych zabawek, a główny konkurent dla Esca 2, czyli Lush 2 przez wiele osób uznawany jest za lepszy produkt.

Pełna lista zwycięzców Live Cam Awards 2021:

Najlepsza Modelka – ChronicLove
Najlepsza Modelka Fetyszowa – MistressNylons
Najlepsza Modelka Trans – SierraCox
Najlepsza Modelka BBW – Elektra23
Najlepszy Model – DylanGreen
Najlepsza Para – Jack and Jill
Najlepsza Dojrzała Modelka – MissyJolie
Najlepsza Modelka bez nagości – Miatravels369
Najlepszy Twórca Kontentu – Emma Lovett
Najlepsza Marka – Hottyteen69
Najlepsza Strona Modelki – www.alexacreed.com
Celebrytka Roku – LittleRedBunny
Najlepsza wschodząca gwiazda roku – AnnaHarperX
Gwiazda Social Media – LyzMania
Najlepsza Strona z Kamerkami – BongaCams
Wschodząca Platforma Roku – OnlyFans
Najbardziej Innowacyjna Strona z Kamerkami – Chaturbate
Najlepsza Europejska Strona z Kamerkami – StripChat
Najlepsza Północno-Amerykańska Strona z Kamerkami – Flirt4Free
Najlepsza Firma Roku – Chaturbate
Przedstawiciel Branży Kamerek na Żywo – Rick – StripChat
Najlepszy Program Partnerski – Chaturbate
Najlepsze Niszowe Studio – Glam Chat Studio
Najlepsze Studio – Best Studios
Najlepsza Koncepcja – Angels Studio
Najlepsze Wschodzące Studio – Dinasty Studio
Najbardziej Innowacyjne Studio – Lourdes Studio
Najlepsze Studio dla Modeli – ABS studio
Najlepszy Program Treningowy – F4F Training Center
Najlepsza Strategia Marketingowa – Best Studios
Najlepszy Coach – Catalina Bogzoiu – Streamate
Najlepsze Narzędzia Partnerskie – XloveCash
Najlepszy Program White Label – AWEMPIRE
Najlepsza Platforma CMS – VXPages
Najlepsza Interaktywna Zabawka Erotyczna – Esca 2 by Kiiroo
Najlepszy Pośrednik Płatności – Paxum
Businesswoman Roku – Evelina Cirlan
Businessman Roku– Mugur Frunzetti

Nie pozostaje nic innego jak pogratulować wszystkim zwycięzcom nagrody Live Cam Awards 2021! Tak jak wspominałem na początku, Cam modeling przeszedł długą drogę od początku swojego istnienia. Dla wielu osób nie jest to krótka przygoda przed kamerą, tylko pełna wyzwań praca na pełen etat. Dlatego też dobrze, że istnieje takie wydarzenie jak Live Cam Awards, które nagradza tych, którzy swoją ciężką pracą i zaangażowaniem dają radość i przyjemność milionom internautów na całym świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.