Zawody Model Madness na MyFreeCams są coraz bliżej finału

Przyjacielska rywalizacja pomiędzy modelkami na platformie MyFreeCams dotarła już do połowy wydarzenia. Z 64 modelek, które wzięły udział w wydarzeniu, pozostało już tylko osiem, które do 27 marca będą walczyć o udział w półfinale zabawy.

Właśnie wystartowała druga połowa zawodów Model Madness które odbywają się na platformie MyFreeCams (MFC). Obecna czwarta runda w której pozostało już tylko 8 modelek będzie trwać do 27 marca. MissMao, ItsMar, Xylia, AphiaDeMieux, DahliaIsDopey, WildThyme, SouthrnSophie i LanaTy to osiem modelek, które nadal walczą o zwycięstwo. Wymienione wykonawczynie otrzymają również pakiety nagród ufundowane przez MyFreeCams.

„Tegoroczna edycja Model Madness okazała się fenomenalnym sukcesem” – powiedziała Brielle Day, współgospodarz i organizatorka imprezy. „Z konkursu wynikło wiele pozytywnych elementów. Wszyscy uczestnicy doświadczają niesamowitego wsparcia ze strony fanów i świetnie się bawią.”

Dowodem na wpływ wydarzenia Model Madness jest fakt, że kilka streamerek znalazło się w czołówce konkursu Miss MyFreeCams. Wiele modelek miało również najwyższe zarobki w ciągu dnia czy najwyższe jednorazowe napiwki w historii ich kariery w pokazach na żywo dla dorosłych.

Innym pozytywnym efektem konkursu jest zebranie tysięcy dolarów na wsparcie działań na Ukrainie. Ponieważ wiele modelek MFC pochodzi z Ukrainy, wiele z nich wykorzystuje zwiększony ruch na stronie, aby zwiększyć świadomość sytuacji. Współgospodarz i organizator Model Madness, Emily Bloom, urodziła się na Ukrainie i nadal ma rodzinę za granicą. Popularna performerka wykorzystuje swoją ogromną obecność w mediach społecznościowych, by zwrócić uwagę na swój kraj i udzielić mu wsparcia.

Oprócz nagród i wygranych pieniężnych, konkurs Model Madness pomaga uczestnikom również wzmocnić ich umiejętności w zakresie marketingu i mediów społecznościowych. Modelki uczą się wskazówek dotyczących zaangażowania i funkcji platformy MyFreeCams, których wcześniej nie znali.

Zabawny konkurs pozwala wykonawcom nawiązać nowe więzi i poszerzyć sieć kontaktów. Zdarzały się nawet zaskakujące wyniki – modelki, które nie sądziły, że im się uda, awansowały do następnych rund.

Na blogu ModelMadness.blog można znaleźć filmy podsumowujące Model Madness, zaktualizowaną tabelę i harmonogram kolejnych rund. Do wyłonienia zwycięzcy Model Madness pozostało jeszcze tylko kilka rund. Okaż wsparcie swojej ulubionej modelce dołączając do Model Madness na MyFreeCams.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.