Warsztaty Shibari dla początkujących

Nawado.pl wraz z Instytutem Pozytywnej Seksualności ogłosiło kolejne warsztaty dotyczące sztuki Shibari. Tym razem do wyboru są 3 rodzaje warsztatów, które będą miały miejsce od piątku 14 maja 2021 do niedzieli 15 maja 2021. Zajęcia odbędą się w Instytucie Pozytywnej Seksualności w Warszawie na ulicy Dobra 4/26. W programie są następujące spotkania:

'
Wstęp do Shibari – 14 maja 2021

Zajęcia przeznaczone dla osób początkujących, podczas których będą mogli dowiedzieć się czym jest Shibari oraz Kinbaku, w jaki sposób powstała ta sztuka oraz jak obecnie ona wygląda. Podczas zajęć uczestnicy nauczą się również podstawowych elementów techniki Shibari takich jak łączenie lin, oplotów pojedynczych i podwójnych oraz najprostrzych tradycyjnych wiązań. Cena tego spotkania wynosi 150zł za osobę do 29 kwietnia oraz 190 zł za osobę od 30 kwietnia.

Więcej informacji dostępnych w wydarzeniu na Facebook tutaj

Shibari – pierwsze kroki – 15 maja 2021

Sobotnie zajęcia, w większym stopniu skupiać się będą na nauce podstawowych wiązań. Podczas zajęć uczestnicy dowiedzą się jak zbudować odpowiednią atmosferę, na jakie rzeczy powinni zwracać uwagę, aby zachować bezpieczeństwo podczas wiązania oraz jakie są rodzaje lin. Dodatkowo podczas ćwiczeń praktycznych uczestnicy nauczą się podstawowych technik takich jak niezaciskające się pętle, oplot dwóch elementów czy przedłużanie lin. Do tego podczas ćwiczeń poznają wiązania Gote, Futumomo oraz oplot łydek a także wiązania w pozycjach Usagi Shibari, Hishi T-K czy Tengu. Cena uczestnictwa w tym spotkaniu to 190zł do 29 kwietnia oraz 250zł od 30 kwietnia.

Więcej informacji dostępnych w wydarzeniu na Facebook tutaj

Shibari – następny krok – 16 maja 2021

Ostatnie spotkanie przeznaczone jest dla osób, które znają już podstawowe wiązania i chcą utrwalić swoją wiedzę oraz poznać nowe techniki. Podczas tych zajęć uczestnicy poznają kilka odmian oplotów tułowia w tym umożliwiające podwieszenie, parę odmian futumomo oraz uprzęży biodrowych. W trakcie ćwiczeń uczestnicy na bieżąco będą otrzymywać informację odnośnie sprawności wykonanych wiązań, kontaktu z osobą wiązaną oraz umiejętności manipulowania ciałem. Uczestnicy dowiedzą się również, jak radzić sobie z sytuacjami odbiegającymi od podręcznikowego schematu. Cena zajęć to 190zł do 29 kwietnia oraz 250zł od 30 kwietnia.

Więcej informacji dostępnych w wydarzeniu na Facebook tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.