Warsztaty Shibari dla początkujących – 13 lutego 2021

Szukacie pomysłu na walentynki? 13 lutego w Instytucie Pozytywnej Seksualności w Warszawie odbędą się 6 godzinne warsztaty o nazwie: Shibari – pierwsze kroki. Celem tych warsztatów jest zapoznanie się ze sztuką Shibari oraz nauczenie się wiązania podstawowych węzłów. Koszt udziału to 170-220zł, organizator sugeruje udział wraz z partnerem/partnerką, gdyż bez dodatkowej osoby, może zdarzyć się taka sytuacja, że będzie trzeba ćwiczyć samemu.

Podczas warsztatów poznacie podstawy bondage, shibari i kinbaku, jakie są cechy i rodzaje lin oraz dowiecie się na temat bezpieczeństwa. Następnie w programie jest nauka podstawowych węzłów i wiązań.

Shibari jest to Japońska forma sztuki polegająca na krępowaniu partnera za pomocą lin. Bardzo często Shibari wykorzystywane jest przez miłośników BDSM, gdyż odpowiednio wykonane zarówno stymuluje i pobudza osobę wiązaną jak i wiążącą. Dlatego też, zarówno osoby uległe jak i dominujące czerpią z niej przyjemność.

Więcej informacji o warsztatach tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.