Venus odświeża swoją koncepcję i zapowiada datę targów w 2022 roku

Targi erotyczne Venus Festival, które od 25 lat są wiodącym wydarzeniem erotycznym w Europie, ogłosiły, że ‘pojawiają się w zupełnie nowej odsłonie’ w październiku 2022 roku. Organizatorzy wydarzenia, które z powodu pandemii Covid nie mogło się odbyć ostatnimi czasy, powiedzieli, że „Venus odkrywa się na nowo pod hasłem ‘Odnawianie Legendy’”.

Organizatorzy zapowiedzieli, że targi Venus Festiwal w 2022 roku odbędą się w dniach 20-23 października. Jednak nie będą to te same targi znane z poprzednich lat, targi Venus „odchodzą od starych kształtów i kolorów i pojawiają się w zupełnie nowej odsłonie.” Do tego, przyszłoroczne wydarzenie będzie świętować 25-lecie targów w Berlinie, co już samo w sobie jest zapowiedzią wyjątkowej imprezy.

Venus od lat było wydarzeniem, które zapadało w pamięci na długo, jednak nowa koncepcja targów ma sprawić, że odwiedzający będą mieli jeszcze więcej atrakcji i możliwości, które będą wspominać przez długi czas.

„Nowa koncepcja hali przekonuje przełomowym oświetleniem i designem, nową koncepcją dźwięku i cyfrowym systemem prowadzenia gości targowych. Wizyta na targach stanie się przeżyciem, które na długo pozostanie w pamięci.” zapowiadają organizatorzy.

Nowa koncepcja targów oferować będzie możliwość zapoznania się z najnowszymi produktami erotycznymi, spotkania się z gwiazdami czy obejrzenia pokazów na żywo. Pojawią się również nowe obszary i strefy. W Galerii Handlowej odwiedzający będą mogli robić zakupy, w Sali Festiwalowej czeka na nich gorąca mieszanka produktów, gwiazd i pokazów, a w Klubie Venus dostępny będzie bar, tańce przy stole oraz relaksem przy muzyce.

Dostępna też będzie strefa Modelek z Kamerek gdzie fani będą mogli się spotkać ze swoimi ulubionymi performerkami, Strefa Kinky dla miłośników skóry i nie tylko, oraz nowa strefa Venus LGBTIQ+, na którą zaproszona została społeczność z Berlina i całej Europy.

Poszerzony zostanie również międzynarodowy aspekt targów. Pojawi się zapowiadana w zeszłym roku nowa strefa Asia meets B2B, gdzie będzie można nawiązać kontakty oraz bezpośrednio zamawiać towary od producentów.

Więcej informacji na temat targów można znaleźć na stronie Venus-Berlin.com, oraz na Twitterze i Instagramie, natomiast bilety można kupić tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.