Targi Venus 2021 zostały odwołane

Panująca na świecie pandemia COVID oraz wymogi, jakie stawia się na organizatorach imprez masowych, cały czas skutecznie utrudniają organizację eventów. Organizator Venus, największych targów erotycznych w Europie przekazał smutną informację, że tegoroczne targi Venus 2021 nie odbędą się.

'

Targi Venus już od 25 lat przyciągają ogromne ilości miłośników erotyki, pornografii, zabawek i bielizny erotycznej. Kilkudniowe wydarzenie, nie tylko pozwalało spotkać się z gwiazdami, aktorkami oraz producentami ale również co roku oferowało dużą liczbę pokazów i atrakcji. Miłośnicy BDSM w specjalnym punkcie „Kinky” mogli również poznać i wypróbować najnowsze urządzenia i akcesoria. Bez wątpienia każdy miłośnik erotyki na targach Venus znajdzie coś dla siebie.

Niestety jak ogłosił organizator, tak samo jak to miało miejsce w zeszłym roku, również i teraz targi Venus muszą zostać odwołane. Organizator twierdzi, że pomimo wytężonych prac, warunki jakim muszą sprostać nie pozwalają na organizację wydarzenia w sposób jaki wszyscy, zarówno organizator, wystawcy jak również uczestnicy, by sobie życzyli.

Osoby które już kupiły bilety na targi Venus 2021, niedługo będą mogły wybrać, czy chcą je zachować i wykorzystać, aby wziąć udział w przyszłorocznej edycji Venus 2022, czy otrzymać zwrot pieniędzy.

Organizator podał również datę kolejnej edycji targów, Venus 2022, odbędzie się 20-23 października 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.