Svakom chwali się sukcesem wspólnej imprezy edukacyjnej z Lovelą

Svakom nawiązał współpracę z Lovela, aby stworzyć niezapomniane edukacyjne wydarzenie, podczas którego uczestniczący goście otrzymali prezenty od Svakom.

„Z łączną liczbą 90 uczestniczących gości – głównie kobiet w wieku 25-35 lat – i ponad 10 rozdanymi produktami SVAKOM, jesteśmy dumni mogąc powiedzieć, że to wydarzenie było absolutnym sukcesem.” Powiedział Przedstawiciel Svakom. „Pracowaliśmy ciężko, aby stworzyć bezpieczną, zabawną i edukacyjną przestrzeń dla naszej społeczności. Dzięki darmowym napojom i burgerom oraz prezentom powitalnym, goście przychodzili i wychodzili z uśmiechami na twarzach.” Przedstawiciel kontynuował.

„Jesteśmy podekscytowani możliwością kontynuowania współpracy z tą marką i cieszymy się na więcej takich wydarzeń w przyszłości,” dodaje Svakom. „Wydarzenie miało wspaniałą atmosferę i niesamowite wibracje. W czasach restrykcji w podróżowaniu, jesteśmy szczęśliwi, że Lovela mogła pomóc nam przynieść smak stylu Svakom do Kolumbii”.

Podczas imprezy goście mogli dowiedzieć się więcej o produktach Svakom i wygrać wspaniałe nagrody. Kładąc nacisk na edukację, impreza dostarczyła informacji na temat użytkowania i konserwacji produktów oraz różnych zastosowań i sposobów czerpania przyjemności z seksu i masturbacji. Ponadto, podczas imprezy można było wziąć udział w różnych zabawach, takich jak konkurs taneczny, w którym uczestnicy musieli naśladować wibrator swoim tańcem.

„To była zupełnie inna przestrzeń do edukacji o seksualności w zabawny i angażujący sposób. Dziewczynom bardzo się podobało i świetnie się bawiły. Jakość zabawek Svakom zawsze wywołuje reakcję ‘wow’, kiedy szczegółowo wyjaśniamy ich konstrukcję i funkcje. Było wiele oszołomionych twarzy.” Przedstawiciel firmy Lovela powiedział.

„Sukces imprezy to dla nas doskonała wiadomość” – kontynuował rzecznik Svakom- „entuzjazm, jaki goście wykazywali przez cały wieczór, pokazał pozytywny wpływ, jaki na ludzi może mieć pozytywne podejście do seksualności i edukacja. Aktywnie patrzymy na przyszłe wydarzenia z Lovelą”.

Aby dowiedzieć się więcej na temat Svakom odwiedź ich stronę Svakom.com oraz śledź ich na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.