Shenseea wystąpi na gali 2023 Avn Awards

AVN Media Network ogłosiło, że Shenseea, wystąpi na rozdaniu nagród AVN 2023. Autorka debiutanckiego albumu studyjnego, 'ALPHA’, będzie miała możliwość porwania publiczności AVN niezapomnianą muzyczną podróż.

'

Shenseea będzie trzecią artystką w wieloletniej historii nagród. AVN Awards, najseksowniejsze nagrody roku, będą świętować 40 lat w branży i odbędzą się 7 stycznia 2023 roku.

„Jesteśmy podekscytowani, że możemy powitać niesamowicie utalentowaną Shensea na największej scenie rozrywki dla dorosłych w styczniu”, stwierdził prezes AVN Tony Rios. „Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć jej rewelacyjny występ na żywo podczas najbardziej oczekiwanego wydarzenia w branży”.

Shenseea ugruntowała swoje miejsce jako jedna z najbardziej pożądanych wschodzących gwiazd muzycznych. Ceniona za swoje pewne siebie, gładko wypowiadane rymy i energetyczne hity dancehall, umiejętności Shenseea jako piosenkarki, raperki i autorki tekstów zdobyły pieczęcie aprobaty od New York Times, The Guardian, Billboard i innych, a także od takich legend jak Funkmaster Flex, Cardi B i Missy Elliott.

Po wydaniu jej wspieranego przez Vybz Kartel debiutanckiego singla „Loodi” w 2016 roku, Shenseea dołączyła do Rich Immigrants/Interscope Records w 2019 roku, stając się pierwszym jamajskim artystą, który podpisał kontrakt z dużą wytwórnią. Utrzymywała wysoką energię, wydając różne utwory, w tym swój debiutancki singiel w wytwórni „Blessed” z udziałem Tygi, który może pochwalić się milionami odtworzeń YouTube.

Osobista i artystyczna wiara w siebie to główne tematy, które Shenseea porusza na swoim wydanym w tym roku debiutanckim albumie studyjnym „ALPHA„. Zakorzeniony w dancehallu, 14-utworowy projekt, w którym pojawiają się tacy artyści jak Megan Thee Stallion, Offset, 21 Savage i legendy dancehallu Beenie Man i Sean Paul, pokazuje umiejętności Shenseeay, jak również jej zamiłowanie do przekraczania gatunków. Powszechnie znana ze swoich występów na żywo, Shenseea szybko udowadnia, że ma to, czego potrzeba (a nawet więcej), aby stać się jedną z największych artystek rozrywkowych, jakie świat ma jeszcze przed sobą.

„Jestem bardzo podekscytowana, że będę występować na tegorocznej edycji rozdania nagród AVN,” powiedziała Shenseea. „Po prostu wiem, że energia będzie niesamowita tej nocy”.

Rozdanie nagród AVN 2023 zostanie poprowadzone przez Abellę Danger i Reyę Sunshine 7 stycznia 2023 roku, w Las Vegas. Głosowanie fanów na kategorie wybierane przez nich rozpocznie się jeszcze w listopadzie i będzie trwać do stycznia. Aby uzyskać więcej informacji na temat Nagród i głosowania fanów, odwiedźcie avn.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.