Pornhub został platynowym sponsorem 2022 Trans Erotica Awards

Pornhub z dumą ogłasza, że został Platynowym Sponsorem nagród 2022 Trans Erotica Awards prezentowanych przez ManyVids. Dwudniowe wydarzenie odbędzie się na żywo w Hollywood w dniach 11-13 marca 2022 roku.

Redarena.pl

Założony w 2007 roku Pornhub jest wiodącym, darmowym, wspieranym reklamami serwisem streamingowym wideo dla dorosłych, oferującym widzom możliwość zamieszczania i udostępniania własnych filmów. Z ponad 3 milionami filmów i ponad 130 milionami odwiedzających dziennie, Pornhub jest jedną z najlepszych stron dla dorosłych na świecie.

Pornhub zbudował największą bazę członków w społeczności dla dorosłych, średnio ponad 76 milionów miesięcznych aktywnych członków, oferując widzom zabawne i wyrafinowane doświadczenie społeczne bezpośrednio na stronie, z wiadomościami, zdjęciami, odznakami osiągnięć i wieloma innymi funkcjami.

„Jestem naprawdę podekscytowana, że po dwóch latach w końcu możemy być razem na tegorocznym TEA Awards” – powiedziała nowa ambasadorka marki Pornhub, Natassia Dreams. „Jestem zaszczycona, że mogę ponownie gościć na czerwonym dywanie, a tym razem również reprezentować Pornhub jako ich nowa ambasadorka. To ważne wydarzenie i jestem bardzo szczęśliwa, że Pornhub ponownie sponsoruje TEA Awards. Jestem gotowa na dobrą zabawę i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć piękne twarze wszystkich.”

„To jest połączenie stworzone w niebie”, dodała producentka wykonawcza TEA, Kristel Penn. „Jesteśmy wdzięczni za sponsoring Pornhuba i uwielbiamy to, że włączyli Natassię, naszego gospodarza czerwonego dywanu i legendę w naszej branży, jako ich najnowszego ambasadora marki. To nie byłoby TEA lub hollywoodzkie wydarzenie bez opanowania i stylu wysokiej mody Natassii.”

Aby dowiedzieć się więcej na temat Trans Erotica Awards odwiedź stronę theteashow.com oraz śledź wydarzenie na Twitterze.

SexShop112.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: [email protected] Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.