OhMiBod ogłasza konkurs z okazji 15 lat na rynku

Znany na całym świecie producent sex-tech OhMiBod w tym miesiącu obchodzi 15-lecie istnienia. Z tej okazji ogłosił konkurs literacki „Love Language„, w którym poszukuje wierszy, opowiadań lub innego rodzaju tekstów na temat miłości i intymności.

'

Na temat OhMiBod po raz pierwszy głośno było po wypuszczeniu ich, wówczas przełomowego, wibratora muzycznego. Wibrator oferował możliwość synchronizacji z odtwarzaczami mp3 i pozwalał użytkownikom na bardziej intymny kontakt z muzyką, poprzez wibrowanie w rytm ich ulubionych piosenek.

Jeżeli zastanawialiście się kiedyś dlaczego międzynarodowy konkurs piosenki Eurowizja w 2006 wygrała Fińska grupa Heavy Metalowa Lordi, to chyba już domyślacie się jaka była tego przyczyna.

Stworzenie oryginalnego OhMiBod było czymś więcej niż tylko znalezieniem nowego spojrzenia na produkty dla dorosłych. Chcieliśmy również stworzyć akceptowalny społecznie wibrator, który pomógłby przełamać piętno wokół ludzkiego prawa do własnej przyjemności. Nic w naszej misji się nie zmieniło – powiedziała założycielka firmy Suki Dunham.

Konkurs „Love Language” zachęca do napisania własnego tekstu o intymności i cielesności, bez względu czy będzie to dotyczyć intymności z samym sobą, przyjacielem, kochankiem czy partnerem. OhMiBod poszukuje osoby, która bez względu na styl porwie ich swoim pisaniem i pokaże wszystkim że miłość i intymność mogą mieć wszelkie kształty, rozmiary i formy i wszystkie są one godne uczczenia.

Nagrody w konkursie to między innymi produkty OhMiBod, stypendium w wysokości $1,000 oraz promocja w sieci. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.