Natassia Dreams została oficjalnym gospodarzem czerwonego dywanu Trans Erotica Awards

Laureatka nagrody Trans Erotica Awards za całokształt twórczości, Natassia Dreams, będzie w 2022 roku oficjalnym gospodarzem czerwonego dywanu TEA. Podczas wydarzenia na żywo, będzie ona przeprowadzać wywiady z gwiazdami obecnymi na rozdaniu nagród Trans Erotica Awards 2022.

Tought LoveX

Trans Erotica Awards ma zaszczyt ogłosić wielokrotnie nagradzaną performerkę i modelkę głównego nurtu, Natassie Dreams, jako oficjalnego gospodarza czerwonego dywanu. TEA prezentowane przez ManyVids odbędzie się na żywo w 13 marca 2022 roku w Hollywood, z udziałem Mistrzyni Ceremonii, Domino Presley.

„Jestem tak szczęśliwa, że będę mogła spotkać się ze wszystkimi osobiście na tegorocznym TEA,” powiedziała Dreams. „Jestem podekscytowana tą okazją dla naszej społeczności, aby zebrać się razem i wspólnie świętować osiągnięcia naszej branży. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć wszystkich!”

„Ze względu na pandemię, przez ostatnie dwa lata ominęła nas oszałamiająca moda i styl naszej oficjalnej gospodyni czerwonego dywanu, Natassi Dreams,” dodała Producent Wykonawczy TEA, Kristel Penn. „Jesteśmy zachwyceni, że wracamy do Hollywood na nasze wydarzenie na żywo w 2022 roku z Natassią. Jeśli jest ktoś, kto może poradzić sobie ze zgiełkiem czerwonego dywanu przemysłu dla dorosłych (i zrobić to z opanowaniem), to jest to właśnie ona.”

Trans Erotica Awards 2022 prezentowane przez ManyVids to dwudniowe wydarzenie z gwiazdorską obsadą, które odbędzie się w Hollywood, rozpoczynając się oficjalnym Pre-Party 11 marca 2022 roku i programem rozdania nagród 13 marca 2022 roku. Prowadzone przez Mistrzynię Ceremonii, Domino Presley, TEAs wyłącznie celebruje osiągnięcia branży trans dla dorosłych i jej wykonawców.

Aby uzyskać więcej informacji na temat imprezy, odwiedź theTEAShow.com oraz śledź ich na Twitterze oraz Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.