Mistress Marley zapowiada imprezę Black & Kinky oraz linię bielizny Pynk Matrixx

Mistress Marley znana również jako Chocolate Domme jest jedną z najbardziej płodnych domin na scenie Nowego Yorku i nie tylko. Obecnie Mistress Marley nie może się już doczekać 2022 roku i zapowiada wydarzenie Black & Kinky oraz swoją oficjalną linię bielizny, Pynk Matrixx.

 

Mistress Marley była projektantką mody, zanim rzuciła pracę, aby stać się pełnoetatową Dominatrix. W 2019 roku jej filmik jak spaceruje z uległymi na smyczy rozszedł się wirusowo i na stałe umieścił ją na ustach wszystkich osób.

Luty 2022 roku będzie wielkim miesiącem dla Mistress Marley, ponieważ zapowiedziała ona dwa wydarzenia. Pierwszym z nich jest najnowsza edycja jej cyklu imprez dla dorosłych Black & Kinky. W sobotę 12 lutego na Manhattanie w Nowym Jorku odbędzie się impreza Femme Fatale Party dla kobiet, które będą mogły odkrywać swoją seksualność, zmysłowość i wszystko co związane z kink.

„Jestem podekscytowana rozpoczęciem roku 2022 – to będzie dla mnie ogromny rok z wieloma ekscytującymi projektami, więc upewnijcie się, że śledzicie mnie w mediach społecznościowych. Nasza następna impreza Black & Kinky będzie jedną z naszych największych. Ilość miejsc jest ograniczona, więc nie zapomnijcie się zapisać i zarezerwować sobie miejsca”, mówi Mistress Marley.

Aby wziąć udział, należy się zgłosić za pomocą tego formularza. Natomiast więcej o serii imprez Black & Kinky dowiedzieć się można tutaj lub śledząc ich na Twitterze.

Drugim długo oczekiwannym wydarzeniem będzie premiera oficjalnej linii bielizny Mistress Marley skierowanej do Sex Workerów i Twórców Treści dla Dorosłych Pynk Matrixx, która nastąpi w lutym 2022 roku. Linia jest przeznaczona dla kobiet w każdym rozmiarze i obejmować będzie rozmiary od S do 5XL. We wtorek, 21 grudnia, odbędzie się ekskluzywna przedsprzedaż świąteczna.

„Moja nowa oficjalna linia bielizny, Pynk Matrixx, jest dokładnie tym, czego potrzebują Sex Workerzy i Twórcy Treści dla Dorosłych. Rzeczywistość jest taka, że przemysł mody często zapomina o pracownikach seksualnych, szczególnie w sferze odzieży intymnej. Jesteśmy ich główną klientelą, ponieważ kupujemy ją dla naszych treści i pracy. Jest to bardzo potrzebna linia, a my mamy różne rozmiary, aby pasowały na każdą kobietę. Upewnij się, że weźmiesz udział w przedsprzedaży w tym miesiącu i zapiszesz się, aby być na bieżąco z wszystkim, co dotyczy Pynk Matrixx”, zapowiada Chocolate Domme.

Osoby zainteresowane, aby zapisać się na to wydarzenie i dowiedzieć się o nowych wydaniach, wyprzedażach i obniżkach linii Pynk Matrixx, mogą to zrobić tutaj.

Natomiast aby lepiej poznać Mistress Marley odwiedź jej stronę servemistressmarley.com oraz śledź ją na Twitterze, Instagramie oraz OnlyFans.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.