Marica Hase zawalczy o koronę Miss Xtreme

Japońska dziewczyna Penthouse’a, gwiazda dla dorosłych i sensacja YouTube, Marica Hase ma nadzieję dodać tytuł Miss Xtreme do swojej rosnącej listy wyróżnień, gdyż zawalczy o koronę już w najbliższą sobotę podczas XPW Wrestling’s Pleasures of the Flesh.

'

W tę sobotę, 18 lutego, wydarzenie Roba Blacka XPW Wrestling, Pleasures of the Flesh, odbędzie się w Kalifornii i będzie dostępne do obejrzenia na żywo, dając fanom na całym świecie szansę na poczucie emocji związanych z popularnymi amerykańskimi zapasami.

W przerwie odbędzie się konkurs Miss Xtreme. Prowadzony przez Kat Martini, konkurs będzie zawierał zestaw pytań i prawdopodobnie dodatkową część dotyczącą talentów. Przeciwko Maricy Hase o tytuł będą rywalizować Taylor Nicole, Darcy Diamond, Brandie Graves, Alexis Amore i Nikki Sexx. Marica wykorzysta swój piękny egzotyczny wygląd i dziwaczne azjatyckie poczucie humoru, aby zjednać sobie sędziów.

„Ivan poprosił mnie o udział w Miss Xtreme, a ja oczywiście powiedziałam tak! Wygląda na to, że będzie to świetna zabawa, a ja bardzo chciałabym zdobyć piękną koronę. Mam nadzieję, że moi fani przyjdą na wydarzenie lub będą oglądać online – nie chcecie tego przegapić!” powiedziała Marica Hase.

Wydarzenie będzie można zobaczyć na żywo w formacie PPV wraz z nieograniczonymi ponownymi odtworzeniami na StreamXPW.com.

A jeśli zastanawiacie się jakie szanse ma ta delikatna Japoński piękność, to lepiej poznajcie jej niegrzeczną stronę 'Yakuza Marica’, którą przedstawiłą w swojej scenie dla Inked Vixens XXX.

Śledźcie Maricę Hase i odwiedźcie jej profile na Twitterze, YouTube oraz OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.