Kehlani wystąpi podczas rozdania nagród AVN 2023

AVN Media Network znów to zrobiło! Dwukrotnie nominowana do nagrody Grammy® Kehlani, ma wystąpić podczas rozdania nagród AVN 2023. Będzie to pierwszy raz w historii AVN Awards, kiedy na scenę trafią dwie zadziorne piosenkarki.

'

Praca Kehlani została doceniona przez krytyków, a jej album z 2020 roku uświetnił ponad tuzin rocznych list przebojów od Billboard, Nylon, Spin i wielu innych. Billboard wyróżniło ją swoją nagrodą Rulebreaker Award, przyznawaną artystkom, które wykorzystują swoją muzykę i platformę, aby przeciwstawić się tradycyjnym oczekiwaniom przemysłu i przekazać potężne przesłanie dla młodych ludzi. Jej trzeci album, Blue Water Road, został wydany na początku tego roku.

AVN Awards, świętuje 40 lat w branży i będzie prowadzony przez Abellę Danger i Rey Sunshine. Gala odbędzie się 7 stycznia 2023 roku, jako część AVN Adult Entertainment Expo zaplanowanego na 4-7 stycznia w Las Vegas. Zarówno nagrody AVN 2023, jak i AVN Adult Entertainment Expo są prezentowane przez MyFreeCams. Prezes AVN Tony Rios wczoraj ogłosił:

„Jesteśmy zaszczyceni, że Kehlani wystąpi podczas kultowego rozdania nagród AVN w styczniu tego roku. Ona jest niesamowitym dodatkiem do tegorocznego show i wiem, że nasza publiczność będzie zdumiona jej występem”.

Aby uzyskać więcej informacji na temat 2023 AVN Awards Nagród, odwiedźcie avn.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.