Fundacja Woodhull Freedom zaprasza na panel 'Sex Trafficking at the Super Bowl’

Fundacja Woodhull Freedom będzie gospodarzem specjalnej wirtualnej Komisji Praw Człowieka zatytułowanej „Fact of Fiction: Sex Trafficking at the Super Bowl„, w czwartek, 10 lutego o 15:00 czasu polskiego.

Insane Coeds

Panel skupi się na obaleniu mitów na temat handlu ludźmi na tle wydarzeń publicznych, takich jak Super Bowl i przedstawi dowody na to, jak te powszechne błędne przekonania narażają życie osób świadczących usługi seksualne na niebezpieczeństwo, jednocześnie ograniczając ich dostęp do ważnych usług społecznych.

Wśród panelistów i mówców znajdą się osoby świadczące usługi seksualne, lokalni zwolennicy reformy wymiaru sprawiedliwości, działacze na rzecz praw pracowniczych, eksperci w dziedzinie opieki zdrowotnej oraz naukowcy, którzy będą dyskutować o prawach osób świadczących usługi seksualne oraz o potrzebie stworzenia polityki rządowej, która chroniłaby osoby świadczące usługi seksualne za obopólną zgodą, jednocześnie zajmując się kwestią wykorzystywania w pracy seksualnej.

„Na spotkaniu Komisji Praw Człowieka w Woodhull 10 lutego będziemy mówić o tym, jak mylenie pracy seksualnej osób dorosłych za obopólną zgodą z ‘handlem ludźmi’ powoduje więcej szkody niż pożytku. Ustawodawstwo i postawy kulturowe wynikające z tego nieporozumienia odbierają wykorzystywanym pracownikom ich autonomię, jednocześnie czyniąc osoby świadczące usługi seksualne za obopólną zgodą bardziej podatnymi na wykorzystywanie i naruszając ich najbardziej podstawowe prawa człowieka. To musi się zmienić!” – powiedział Alex Andrews, dyrektor Komisji Praw Człowieka w Woodhull Freedom.

Fundacja Woodhull Freedom istnieje, aby walczyć z prawami, które ograniczają wolność seksualną i rozwijać prawa seksualne. Woodhull pracuje na przecięciu wielu ruchów i kampanii oraz w koalicji z wieloma organizacjami i społecznościami w celu osiągnięcia politycznej, kulturowej i społecznej zmiany. Od #BlackLivesMatter do #MeToo, od sprawiedliwości reprodukcyjnej do sprawiedliwości rasowej, od wolności słowa do praw pracowników seksualnych, Woodhull stoi na przecięciu wielu ruchów i kampanii w celu ochrony wolności seksualnej jako podstawowego prawa człowieka.

Aby dowiedzieć się więcej o kampanii „Fact of Fiction: Sex Trafficking at the Super Bowl” i zarejestrować się, odwiedź WoodhullFoundation.org i EventBrite.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.