EXALTED powraca w październiku, a wraz z nim Milah Romanov

Wielokrotnie nagradzana, znana na całym świecie Domina, Luksusowa Mistrzyni i Fetyszowa Modelka, Certyfikowany Life Coach, Mistrzyni Reiki i Autorka, Bogini Lilith przywraca EXALTED, które odbędzie się w czwartek, 21 października w Amerykańskim Providence, Rhode Island.

Lovense

EXALTED powraca z pierwszym od ponad roku wydarzeniem na żywo. Providence miało kilka udanych imprez wirtualnych, ale są podekscytowani, że mogą przywrócić ekskluzywną imprezę FemDom, która zawiera wielkie nazwiska i znanych gości specjalnych z całej Ameryki. Aby uczcić trzyletnią rocznicę EXALTED, gwiazdą imprezy będzie nominowana do wielu nagród Milah Romanov, która powróci po okresie przerwy, specjalnie po to, aby wziąć udział w tym wydarzeniu.

Za sprawą swoich niesamowitych wielkich pośladków i siadania na twarzy, Milah jest znana na całym świecie, szczególnie w Japonii jej umiejętności oraz pupa cieszą się wyjątkowym uznaniem. Jej klipy, własny kontent oraz pokazy na kamerkach od lat nieustannie cieszą się bardzo dużą popularnością. W wydarzeniu będą uczestniczyć również inne znane dominy.

„Mimo, że wirtualne wydarzenia były popularne i nasi najbardziej lojalni fani je lubili, cieszę się, że wracamy do wydarzeń na żywo dla EXALTED. To było długie półtora roku, kiedy nie mogliśmy bawić się razem. Jestem podekscytowana, że znów będę mogła zorganizować to wydarzenie, zwłaszcza w miesiącu moich urodzin. To wielka sprawa, że Milah wraca z przerwy, aby poprowadzić nasze pierwsze duże wydarzenie w 2021 roku i pomóc uczcić trzy niesamowite lata! To wydarzenie zostanie wyprzedane, więc nie czekajcie z zapisami” powiedziała Bogini Lilith, która jest znana z organizowania piekielnie dobrych imprez.

EXALTED odbędzie się w czwartek, 21 października. Niewolnicy i poddani, którzy chcą doświadczyć boskiej uległości wobec wielu mistrzyń i spełnić swoje najdziksze fantazje w bezpiecznym i dyskretnym środowisku muszą zgłosić swój udział na [email protected]. Impreza jest tylko dla osób powyżej 21 roku życia. Dowiedz się więcej o EXALTED śledząc ich poczynania na Twitterze.

SexShop112.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: [email protected] Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.