Coralyn Jewel przedstawi styl życia jakim jest swing w #SexTalkTuesday

#SexTalkTuesday ogłosił dzisiaj, że autorka, performerka i seksuolog, Coralyn Jewel, będzie służyć jako specjalny moderator dzisiejszej edycji czatu opartego na Twitterze, aby wyjaśnić i omówić czym jest swing.

CaliTeens

Coralyn Jewel jest międzynarodową bestsellerową autorką, certyfikowanym seksuologiem, aktorką dla dorosłych, właścicielem społeczności swingerskiej z ponad 20 000 członków, trenerem stylu życia w związku, gospodarzem podcastu, blogerem freelancerem dla różnych platform dla dorosłych, mówcą motywacyjnym i 5 lat z rzędu zwycięzcą nagród dla najlepszego planisty ślubnego. Właściwie w jej przypadku, łatwiej jest wymienić kim nie jest, niż wymienić wszystkie jej zawody i osiągnięcia. Coralyn bez cienia wątpliwości ma bardzo rozległą wiedzę i doświadczenie, zwłaszcza jeśli chodzi o styl życia jakim jest swing i chętnie podzieli się wszystkim co wie na ten temat z uczestnikami dzisiejszego #SexTalkTuesday.

„Ponieważ tak wielu obserwujących jest ciekawych lub już uczestniczy w swingowaniu i innych alternatywnych stylach życia, jesteśmy podekscytowani, że możemy powitać Coralyn Jewel w tym tygodniu”, powiedziała Angie Rowntree, założycielka Sssh.com i producent #SexTalkTuesday. „Nie tylko przynosi korzyści ze swojego doświadczenia, ale to przyjemność dzielić naszą platformę z kimś, kto tak bardzo zaangażował się w destygmatyzację i demistyfikację zarówno przemysłu dla dorosłych, jak i swingu”.

Od dawna celem Coralyn jest przełamanie błędnych przekonań i stygmatów dotyczących ludzi z branży dla dorosłych lub tych angażujących się w alternatywne rodzaje relacji. Z ponad 15 latami w przemyśle XXX i społeczności swingerów, Coralyn kieruje się swoimi doświadczeniami i ma nadzieję, że może pomóc innym uniknąć kluczowych błędów jako wykonawca lub swinger.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Coralyn Jewel, odwiedź TheCoralynJewel.com i śledź ją na Twitterze.

Odwiedź sextalktuesday.com i śledź @SexTalkTuesday na Twitterze, aby dołączyć i dowiedzieć się więcej o #SexTalkTuesday.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.