Big & Beautiful zadebiutuje na AVN jako pierwsze prowadzone przez wykonawców stoisko

Stoisko Big & Beautiful zadebiutuje na targach AVN w Las Vegas, prezentując najgorętsze gwiazdy BBW i SSBBW w branży. Fani, którzy będą chcieli spotkać 20+ najseksowniejszych, najbardziej krągłych gwiazd w branży mogą już zacierać ręce.

'

Stoisko Big & Beautiful było pomysłem gwiazd Breany Khalo i Lennox May. Po latach problemów ze znalezieniem odpowiedniego miejsca na targach, obie kobiety połączyły siły, aby stworzyć przestrzeń na targach dla siebie, swojej niszy i przede wszystkim dla fanów. Razem stworzyły społeczność wykonawców, którzy są gotowi spotkać i przywitać swoich fanów. Współpracując ze sponsorami BBW XXX Adventures i Blush Erotica, grupa ma wiele niespodzianek zaplanowanych podczas imprezy. 

“Mimo, że to my tupałyśmy nogami i powiedziałyśmy “Dobra zrobimy to same“ w pewnym sensie, nie byłybyśmy w stanie tego zrobić bez wszystkich wykonawców. To był wspólny wysiłek w każdym znaczeniu tego słowa, od finansowania po pomysły na stoisko, gadżety i towary. Wszyscy zainwestowaliśmy w sukces każdego z nas i jest to naprawdę świadectwo tego, jak nasza nisza wspiera się nawzajem. Nawet, jeżeli w pewnym sensie, jesteśmy dla siebie konkurencją“ – powiedział Lennox May

“Jestem wdzięczna za możliwość stworzenia przestrzeni dla wykonawców BBW na pokazie tej wielkości. Wierzę, że wszyscy jesteśmy nie tylko piękni, ale silni i inteligentni, zasługujemy na miejsce, aby światło reflektorów świeciło na nas“, powiedziała Breana Khalo. “Mam szczęście, że robię to z kimś, kogo kocham, podziwiam i szanuję jak Lennox i jestem tak dumna ze wszystkich wykonawców, których mamy szczęście gościć na naszym stoisku“.

Aby uzyskać wszystkie aktualizacje dotyczące stoiska i atrakcji z nim związanych, śledźcię grupę Big & Beautiful na Twitterze pod adresem @Bignbeautiful_.

Śledźcię Breanę Khalo i Lennox May na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.