Alison Rey uczci Międzynarodowy Dzień Szkockiej Whisky występem na żywo na OnlyFans

Alison Rey ma przyjemność ogłosić bardzo specjalny pokaz na żywo w Międzynarodowy Dzień Szkockiej Whisky, w środę 27 lipca (28 lipca czasu polskiego), za darmo dla jej subskrybentów OnlyFans.

'

Nazywano ją Królestwem Alby czy Kaledonią, jej historyczną łacińską nazwą, jednak każdego 27 lipca, świat zwraca swoje oczy w kierunku Szkocji i nalewa sobie szklaneczkę ulubionej szkockiej whisky w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Szkockiej Whisky.

Szkocka whisky jest jednym z najstarszych destylowanych alkoholi na świecie, a jej korzenie sięgają końca XV wieku. W 2022 roku Alison Rey zdecydowała, że już wystarczająco długo nie spróbowała tego cudownego, złotego eliksiru produkowanego ze słodowanego jęczmienia, pszenicy i żyta, a następnie ostrożnie starzonego w beczkach z delikatnego dębu.

„To prawda – nigdy nie próbowałam szkockiej, więc pomyślałam, że moi subskrybenci i ja możemy spędzić czas i świętować w Międzynarodowy Dzień Szkockiej Whisky” – powiedziała Rey.

Rey ma nadzieję, że jej fani dołączą do świętowania i spędzą wieczór, próbując z nią różne rodzaje szkockiej.

„Osobiście uwielbiam małego drinka, który rozluźnia mnie przed masturbacją”, wyjaśniła modelka. „A z okazji takiego dnia, pomyślałam, że mogę zabawić moich subskrybentów, gdy spróbuję jej po raz pierwszy! Proszę dołączcie do mnie w środę po pracy na mały wzajemny relaks i odpoczynek, łącząc nasze ulubione niegrzeczne przyjemności!”.

Na żywo, bez cenzury i co najważniejsze pełne dobrej zabawy, świętowanie razem z Rey na jej OnlyFans rozpocznie się w czwartek, 28 lipca o 3:00 czasu polskiego. Tylko pamiętajcie, proszę pić odpowiedzialnie!

Śledź Alison Rey na Twitterze, jej nowym Instagramie, TikTok oraz na jej osobistej stronie, AlisonReyFans.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.