Wzmianka o Chaturbate pojawiła się w Family Guy

„Family Guy”, amerykański serial animowany telewizji Fox, który od wielu lat na bieżąco komentuje obecne jak i historyczne wydarzenia, w ostatnim odcinku nawiązał do popularnej platformy Chaturbate.

ILoveBlackGirls

Family Guy, to amerykański serial animowany, który przedstawia losy rodziny Griffinów, mieszkającej w fikcyjnym mieście Quahog, w Ameryce. Charakterystyczny humor serialu często w dosadny sposób komentuje popkulturę, obecne jak i historyczne wydarzenia czy różne grupy społeczne.

W 18 odcinku 20 sezonu „Family Guy” o nazwie „Girlfriend, Eh?” Peter Griffin, główny bohater serialu, wraz ze swoim synem Chrisem jadą do Kanady, aby udowodnić, że dziewczyna, którą Chris poznał na letnim obozie, jest prawdziwa.

Odcinek rozpoczyna się od powrotu Chrisa do domu i podzielenia się dobrą nowiną o swoim nowym związku. Niewiele później, w 3 minucie odcinka, Chris pospiesznie rzuca do swojego ojca, że nie może teraz z nim porozmawiać ponieważ ma „randkę na Chaturbate z moją miłością„. Odpowiedź jego ojca może też sugerować, że i jemu Chaturbate nie jest obce.

Zobacz klip z programu tutaj.

Chaturbate to jedna z najpopularniejszych platform do transmisji na żywo dla dorosłych (tzw. kamerki). Na platformie przez cały dzień o każdej porze, dostępnych jest kilka tysięcy pokoi w których kobiety, mężczyźni, pary i osoby trans prowadzą swoje pokazy.

Aby uzyskać więcej informacji o platformie, odwiedź Chaturbate.com i śledź ich na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.