WeCamgirls świętuje swoje 10-lecie istnienia

Platforma stworzona dla społeczności osób prowadzących pokazy przed kamerkami, WeCamgirls, świętuje 10 niesamowitych lat istnienia jako najlepsze forum informacyjne dla osób zajmujących się modelingiem.

Insane Coeds

Forum zostało założone w marcu 2012 roku, co oznacza, że w tym miesiącu przypada równo 10 rocznica WeCamgirls. Obecnie strona może pochwalić się ponad 30 tysiącami członków ze społeczności camgirls i camboys.

Co wyróżnia WeCamgirls to fakt, że ich społeczność ma niezwykle pomocne, informacyjne forum z tysiącami tematów, pomocne narzędzia, uczciwe recenzje zweryfikowanych modelek i modeli oraz listy studiów, dostawców płatności, programów partnerskich i bardzo pomocny poradnik „Chcę zostać Camgirl„.

Dodatkowo, aby uzyskać dostęp do większości obszarów witryny, należy się zarejestrować i przejść przez proces zatwierdzania w celu weryfikacji tożsamości – ma to na celu utrzymanie klientów i fanów z dala oraz zapewnieniu prywatności modeli na stronie.

WeCamgirls zostało uznane za najlepszą społeczność dla modelek i zdobyła wiele nagród w ciągu ostatnich 10 lat. Ostatnie z nich zostały przyznane podczas Live Cam Awards 2022 w kategorii Najlepsza Społeczność Kamer Internetowych oraz Bucharest Award Show w 2021 roku, w tej samej kategorii.

„Od 10 lat odnosimy ogromny sukces, a to dzięki naszym modelkom – bez nich nie mielibyśmy społeczności. Rutger i ja jesteśmy zaszczyceni, że tak wiele modelek nazywa WeCamgirls swoim domem i że jest to nasz ulubiony projekt. Nie możemy się doczekać kolejnych 10 niesamowitych lat i jeszcze większego rozwoju” – mówi Tristan, właściciel WeCamgirls.

Chcesz dołączyć do WeCamgirls? Darmowa rejestracja jest dostępna na stronie wecamgirls.com. Śledź też ich na Twitterze i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.