Vixen Media Group reklamuje na billboardzie w Hollywood drugi sezon Muse

Vixen Media Group, lider w branży luksusowej rozrywki dla dorosłych, ogłosił dziś premierę nowego billboardu w centrum Hollywood. Jest to już drugi bilbord reklamujący produkcję dla dorosłych, jaki pojawił się w Hollywood, w ostatnim czasie.

'

Wstrzymujący ruch uliczny bilboard przedstawia zdobywczyni tytułu Najlepszej Aktorki Pierwszoplanowej AVN i XBIZ 2021 – Maitland Ward, która jest gwiazdą ostatniej premiery Vixen Media Group i największej tegorocznej produkcji dla dorosłych, Muse sezon 2 – wyreżyserowanej przez trzykrotnego zdobywcę tytułu Reżysera Roku – Kaydena Krossa.

„Muse 2, z jego rozmachem, produkcją i scenariuszem był przedsięwzięciem jak żadne inne. Granie tej postaci było wyzwaniem, które z żarliwością przyjęłam” – powiedziała Ward. „W tym sezonie jest ona mniej łowcą, a bardziej ofiarą, co pozwoliło mi, jako aktorce, dotrzeć do głębokiej przestrzeni emocjonalnej. Natomiast jako performerka, byłam w stanie naprawdę uwolnić cały ten wewnętrzny niepokój w moich scenach w surowy, zwierzęcy sposób. Muse 2 naprawdę wyniósł porno na zupełnie nowy poziom, więc widok tego filmu na piedestale dla całego miasta napawa mnie dumą.”

Wraz z Maitland w roli głównej, Muse 2 zawiera iście gwiazdorską obsadę i elitarny skład najjaśniejszych talentów dla dorosłych, w tym Aubrey Kate, Manuel Ferrara, Avery Christy, Lulu Chu, Lena Paul, Ivy Wolfe, Vanna Bardot i Destiny Cruz. Widzowie mogą oczekiwać w drugim sezonie Muse zniewalających zwrotów akcji, kontrowersyjnej fabuły, niesamowitych, nigdy wcześniej niewidzianych występów i wspaniałej oprawy wizualnej.

„To absolutny zaszczyt zobaczyć Muse 2 pokazany w centrum Hollywood na tym poziomie”, powiedział dyrektor roku Kayden Kross. „Wiele pracy włożono w ten film i porusza on wiele aktualnych kwestii, z którymi ludzie borykają się w dzisiejszych czasach. Maitland wykonała tę rolę lepiej niż została napisana i pokazała, dlaczego Muse 2 jest tylko początkiem filmów dla dorosłych, wkraczających na teren zarezerwowany do tej pory wyłącznie dla głównego nurtu.”

Ekskluzywne treści z erotycznym napięciem i niesamowitymi scenami z drugiego sezonu Muse, widzowie mogą oglądać na Deeper.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.