Vixen Media Group prezentuje nowy billboard z gwiazdą Emily Willis

Luksusowa firma Vixen Media Group, lider w dziedzinie rozrywki dla dorosłych, ogłosiła wydanie kolejnego billboardu w centrum Hollywood. Najnowszy Billboard przedstawia nagrodzoną w tym roku przez AVN/XBIZ tytułem Wykonawczyni Roku, Emily Willis, która jest gwiazdą niedawno wprowadzonego na rynek filmu – Influence 2.

SexShop112.pl

Pełnometrażowy film reprezentuje jeden z najbardziej unikalnych projektów Vixen Media Group do tej pory i jest dostępny jako czteroczęściowa historia znajdująca się w całej sieci renomowanych witryn należących do grupy – Vixen, Blacked i Deeper oraz sceną kobiecego seksu w najnowszej wytwórni firmy – Slayed, marki, z którą Emily podpisała kontrakt na wyłączność w sierpniu 2021 roku.

„Influence 2 jest niepodobny do żadnego projektu, nad którym pracowałam i było to ekscytujące wyzwanie, z którego jestem tak dumna, że mogę podzielić się z moimi fanami”, powiedziała Willis. „Od estetyki wysokich lotów do produkcji Vixen Group na hollywoodzkim poziomie, ta erotyczna wizytówka ożywa dzięki niesamowitemu scenariuszowi i seksualnym występom. Nowy billboard płynnie łączy wszystkie te elementy i sprawia, że to marzenie staje się jeszcze bardziej realne.”

Założona w 2014 roku, Vixen Media Group jest jednym z głównych miejsc online dla ekskluzywnych i luksusowych treści dla dorosłych. Innowacyjne studia należące do grupy – Vixen, Blacked, Tushy, Deeper i Slayed – zdobyły już łącznie ponad 100 różnych nagród za swoje produkcje. Wysoka jakość, która jest wizytówką Vixen Media Group sprawia, że sieć stron internetowych należacych do grupy posiada ponad 30 milionów odwiedzających każdego miesiąca, a ich profile na Instagramie posiadają w sumie ponad dziewięć milionów zwolenników.

„Ten film jest czymś więcej niż kontynuacją Influence 1, każdy kadr został starannie kuratorowany z kapryśnym podejściem Wesa Andersona” – powiedział trzykrotny zdobywca nagrodzony AVN Reżyser Roku Kayden Kross. „Pomiędzy produkcją a stylizacją, fani spotkają się z wyraźnymi i artystycznymi scenami od początku do końca. Jesteśmy dumni z tego, jak wyszedł nam ten projekt i podekscytowani, że możemy uczcić ten film wystawiając go w samym środku Hollywood.”

Widzowie mogą oglądać ekskluzywne treści i niesamowite sceny z Influence 2 na Vixen, Blacked, Deeper oraz Slayed. Więcej na temat Vixen Media Group można dowiedzieć się na vixengroup.com, oraz na Twitterze i Instagramie.

SexShop112.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: [email protected] Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.