UnlockedXX uaktualnia platformę dla płynniejszego doświadczenia użytkowników

UnlockedXX, jedna z najszybciej rozwijających się nowych platform dla dorosłych, która wstrząsnęła branżą, jest teraz jeszcze lepsza dzięki wprowadzeniu ulepszeń wydajności, które oferują ulepszone, bezpieczniejsze doświadczenie użytkownika zarówno dla modelek, jak i ich zwolenników.

SexShop112.pl

Brie Nightwood, czołowy twórca treści i współwłaściciel cyfrowej usługi, wyjaśnia, że podczas gdy wiele z dzisiejszych ulubionych platform fanów opartych na subskrypcji zapewnia podobne korzyści, UnlockedXX toruje drogę do płynniejszej podróży online – gdzie bezpieczeństwo, łatwość użycia i przejrzystość są kluczowymi elementami tworzenia większych przychodów i wysokiej jakości bazy fanów.

„Podczas gdy OnlyFans jest z pewnością najbardziej znaną ze stron, z których korzystają twórcy, stała się ona problematyczna na wiele sposobów, których nie można dłużej ignorować”, powiedziała Nightwood. „Grożenie ściągnięciem materiałów dla dorosłych, rzekome przekupywanie Mety, aby umieścić twórców na liście obserwacyjnej terroryzmu, usuwanie niektórych kont ze względu na charakter ich treści – wkładanie czasu i wysiłku w swoją stronę przy jednoczesnym braku pełnego zaufania do serwisu staje się coraz bardziej niepokojące, a ja sama, jako niezależny twórca, mam oczywiście te same obawy”.

„UnlockedXX jest domem dla treści tabu, na które OnlyFans nie pozwala, a dzięki nowym funkcjom online, takim jak StripTok, i ubezpieczenie Instagrama, technicznie nie jesteśmy nawet konkurentem dla OnlyFans, ale raczej unikalnym nowym doświadczeniem.”

Z nowymi funkcjami, takimi jak zabezpieczenie mediów społecznościowych i specjalna jednostka cyberbezpieczeństwa, aby chronić oryginalną pracę modeli, Nightwood uważa, że twórcy muszą wykonać należytą staranność, jeśli chodzi o dołączenie do kont subskrybentów.

„Łatwość użycia, doskonałe narzędzia i zaufanie do firmy, z którą pracujesz, to droga do budowania lepszych produktów, dlatego UnlockedXX jest częścią następnej generacji platform, które są zaangażowane w wykorzystanie najwyższej technologii cyfrowej, aby zapewnić najlepszą usługę dla twórców, którzy polegają na zarabianiu na życie. Bo czy nie zasługujesz na to, co najlepsze?”.

Wejdź na stronę unlockedxx.com aby otrzymać więcej informacji na temat platformy.

SexShop112.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: [email protected] Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.