Unlockd wprowadza linki z okresem próbnym, aby zachęcić potencjalnych nowych fanów

W dążeniu do poszerzenia bazy fanów i możliwości promocyjnych swoich członków, rozwijająca się przestrzeń społecznościowa dla dorosłych Unlockd prezentuje zupełnie nową funkcję online, która pozwala jej twórcom na generowanie darmowych linków do swoich treści, na okres próbny.

Nowa usługa promocyjna oferuje niedoszłym subskrybentom szansę na wypróbowanie i ocenę unikalnych udogodnień witryny bez ryzyka, a twórcy mają możliwość wyboru długości subskrypcji, daty wygaśnięcia i maksymalną ilość aktywacji.

„Uwielbiam tę nową funkcję, była niesamowicie pomocna w zwiększaniu mojej bazy subskrybentów na moim profilu” – powiedziała globalna ambasadorka marki firmy, Ela Darling. „Rozesłałam link do fanów na moich mediach społecznościowych i w rezultacie moja liczba subskrybentów podwoiła się”.

„Ludzie są często, co zrozumiałe, niechętni do dokonywania zakupów online, gdy nie są pewni, na co wydadzą swoje pieniądze” – powiedział przedstawiciel firmy Unlockd o tej ofercie. „Oferując darmowy okres próbny i otwarty dostęp dla fanów, mamy nadzieję zdobyć więcej długoterminowych użytkowników i rozwijać publiczność, której twórcy treści Unlockd mogliby nie zdobyć w inny sposób”.

Sieć Unlockd łączy twórców treści dla dorosłych z ich największymi fanami jako „jedno miejsce na zakup wszystkiego” filmów, zdjęć, prywatnego czatu, osobistego zaangażowania twórcy i nie tylko, a także zapewnia integracyjne miejsce dla mężczyzn, kobiet, użytkowników trans i nie-binarnych.

Aby dowiedzieć się więcej o Unlockd, odwiedź Unlockd.me, a twórcy mogą dołączyć za pomocą tej strony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.