Unlockd szydzi z 'subskrypcji’ Instagrama, która ma skłonić twórców treści do współpracy

Dynamicznie rozwijająca się platforma społecznościowa dla dorosłych Unlockd wyzywa Instagram za jego dwulicowość w ujawnianiu „Subskrypcji”, płatnej usługi, która oferuje twórcom możliwość dostarczania ekskluzywnych treści dla swoich fanów.

ILoveBlackGirls

Podczas gdy nadal nie jest jasne, czy Instagram pozwoli na treści dla dorosłych w swojej nowej płatnej usłudze, globalny ambasador marki Unlockd, Ela Darling, twierdzi, że jeśli ich tak zwane „tajne” treści będą z natury jednoznaczne seksualnie, marka jest w najlepszym razie hipokrytą, a w najgorszym chciwym spóźnialskim, który chce zgarnąć kawałek znaczących zysków online platform dla dorosłych.

„To przerażające, że platforma, która dyskryminuje osoby świadczące usługi seksualne, próbuje stworzyć własną wersję Unlockd, aby uwieść tych, którzy tworzą treści do rozpowszechniania ich na swojej platformie” – mówi Darling o niezbyt oryginalnej koncepcji Instagrama – „zwłaszcza gdy wszyscy ci, którzy tworzą treści z natury jednoznaczne seksualnie, w żaden sposób nie mogą mieć tego na swojej platformie”.

Mainstreamowe sieci mediów społecznościowych nadal tracą grunt, zarówno w ruchu online, jak i przychodach, na rzecz witryn udostępniających treści dla dorosłych, które zapewniają bardziej lukratywne środki monetyzacji usług twórców.

„Wydaje się, że firmy takie jak Instagram chcą odzyskać część użytkowników, których straciły, zwłaszcza podczas pandemii” – dodaje Darling. „Dla wielu, twórców treści dla dorosłych, którzy znaleźli sukces finansowy na platformach takich jak Unlockd, to za mało i zbyt późno. Chcemy budować nasz biznes i bazę fanów obok firm, które w nas inwestują i nie dyskryminują ani nie cenzurują. Big Tech może próbować zakazywać materiałów dla dorosłych, ile tylko chce, ale opinia publiczna przemówiła, popierając to miliardami dolarów wpływów. Nigdzie się nie wybieramy”.

Sieć Unlockd łączy twórców treści dla dorosłych z ich największymi fanami jako „jedno miejsce na zakup wszystkiego” filmów, zdjęć, prywatnego czatu, osobistego zaangażowania twórcy i nie tylko, a także zapewnia integracyjne miejsce dla mężczyzn, kobiet, użytkowników trans i nie-binarnych.

Aby dowiedzieć się więcej o Unlockd, odwiedź Unlockd.me, a twórcy mogą dołączyć za pomocą tej strony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.