Totally Inappropriate Radio Show rozszerza zasięg na nowe platformy podcastowe

Niezwykle popularny podcast Totally Inappropriate Radio Show który kilka miesięcy temu przeniósł się do sieci Skyhawk After Dark TV rozszerza swoje zasięgi i od teraz dostępny będzie praktycznie na każdej platformie na której można słuchać podcastów.

CaliTeens

W listopadzie wielokrotnie nagradzana wykonawczyni, reżyserka i producentka Kimber Haven, uwielbiana przez fanów gwiazda, modelka, tancerka Raven Roxx oraz wielokrotnie nagradzana reżyserka Lexis Steel, które tworzą The Totally Inappropriate Radio Show, przeniosły się do nowej sieci Skyhawk After Dark TV.

Totally Inappropriate Radio Show szybko awansowało na liście przebojów Skyhawk After Dark TV i stało się jednym z ich najlepszych programów z setkami tysięcy słuchaczy na całym świecie. Prowadzące Kimber Haven i Raven Roxx oraz producentka Lexis Steel zabawiają słuchaczy swoim wyjątkowym humorem, który zdecydowanie trafił w gusta słuchaczy na całym świecie.

Podcast jest nadawany na żywo w niedziele od północy do 2 nad ranem czasu polskiego. Widzowie mogą słuchać programu za pośrednictwem aplikacji Skyhawk After Dark Apple i Google lub na stronie skyhawkafterdarktv.com. Natomiast od teraz programu można słuchać także w Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Stitcher, Amazon i wszędzie tam, gdzie słucha się podcastów, dzięki czemu dociera on do jeszcze szerszego grona odbiorców. Natomiast w ciągu najbliższych kilku tygodni audycja będzie również dostępna w serwisie Audible.

„Jesteśmy zachwyceni, że znaleźliśmy nowy dom w Skyhawk After Dark TV. Brian jest profesjonalistą, a my cieszymy się, że jesteśmy na większej liczbie platform i możemy dotrzeć do szerszej publiczności”. Nie zapomnijcie oceniać i komentować tego, co u nas usłyszycie. Doceniamy to!” – powiedziała Kimber Haven.

„Kimber i jej ekipa są bardzo zabawni i przekroczyli nasze wszelkie oczekiwania! Ich program jest nie tylko zabawny, ale i mądry. Cieszę się, że będę mógł zapewnić im jeszcze więcej słuchaczy, ponieważ ich program będzie dostępny w większej liczbie miejsc” – mówi Brian Campbell, właściciel Skyhawk After Dark TV.

Dowiedz się więcej o Totally Inappropriate Radio Show, gospodarzach i producencie na stronie skyhawkafterdarktv.com/ti-radio-show. Natomiast pełny harmonogram wszystkich programów Skyhawk After Dark TV można znaleźć tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.