The Totally Inappropriate Radio Show przenosi się do Skyhawk After Dark TV

Nadawany przez ponad pięć lat, The Totally Inappropriate Radio Show (Całkowicie Niepoprawny Program Radiowy), tworzony przez Kimber Haven, Raven Roxx oraz Lexis Steel zebrał ponad 400 tysięcy słuchaczy na całym świecie. Teraz popularny podcast przenosi się do Skyhawk After Dark TV, aby zdobyć nowych fanów.

Z ponad 400 tysiącami słuchaczy każdego miesiąca, The Totally Inappropriate Radio Show jest jednym z najczęściej słuchanych programów dla dorosłych na świecie. Kimber Haven i Raven Roxx oraz producent Lexis Steel zabawiają fanów swoim wyjątkowym poczuciem humoru w bardzo rozrywkowym dwugodzinnym show.

Podczas programu gospodarze rozmawiają o wszystkim i o niczym, od seksu, przez porno, po ich doświadczenia życiowe i nie tylko. Ich szczerość, talenty komediowe i dzikie osobowości sprawiły, że ich show pokochał cały świat i co tydzień pojawiają się nowi słuchacze, aby się zabawić, a także i pouczyć. Szukając nowych horyzontów, trio opuściło swoją poprzednią sieć i dołączyło do Skyhawk After Dark – są gotowi sterroryzować zupełnie nową publiczność i wciągnąć do walki swoich dotychczasowych słuchaczy.

„Planowaliśmy ten ruch od jakiegoś czasu i cieszymy się, że to zrobiliśmy. Skyhawk After Dark TV ma swoją własną aplikację i będziemy mogli dotrzeć do zupełnie nowej publiczności, a nasi wierni słuchacze będą mogli podążać za nami, gdziekolwiek się znajdziemy. Jesteśmy naprawdę podekscytowani przyszłością naszego programu!” – komentuje Kimber Haven.

Program będzie nadal nadawany o tej samej porze – o północy w sobotę. Fani mogą słuchać Skyhawk After Dark za pośrednictwem aplikacji Apple i Google lub skyhawkafterdarktv.com. A w ciągu najbliższego tygodnia, The Totally Inappropriate Radio Show będzie również dostępne na wszystkich popularnych platformach podcastowych.

„Kimber i jej ekipa są bardzo zabawni. Jeśli jeszcze nie widziałeś ich programu, to zdecydowanie powinieneś to zrobić! Jesteśmy podekscytowani, że dołączyli do rodziny Skyhawk After Dark TV”, powiedział Brian Campbell, właściciel Skyhawk After Dark TV.

Więcej na temat The Totally Inappropriate Radio Show, gospodarzach i producencie można dowiedzieć się tutaj. Natomiast pełny harmonogram wszystkich programów Skyhawk After Dark TV dostępny jest tutaj.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.