Swiss Navy zmieni nazwy swoich mediów społecznościowych na Swiss Navy Pride

M.D. Science Lab, twórcy kultowych produktów Swiss Navy, ogłosili rebranding swoich stron w mediach społecznościowych, aby odzwierciedlić ewolucję i kierunek swojej marki.

'

Założone na początku 1999 roku, M.D. Science Lab, jest marką wprowadzającą na rynek innowacyjne produkty z zakresu zdrowia i stylu życia dla konsumentów produktów naturalnych. Produkty, które odniosły międzynarodowy sukces, takie jak lubrykanty Swiss Navy, krem Viva oraz seria Max Nutritional Supplement Products, uczyniły z MD Science Lab jedną z najpopularniejszych marek która jest dostępna w 48 krajach na całym świecie.

„Chcieliśmy rozpocząć 2022 rok skupiając się bardziej na jednej z naszych ulubionych społeczności” – powiedziała Briana Watkins, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu M.D. Science. „Swiss Navy zawsze był ulubieńcem społeczności LGBTQIA2S+ i pomyśleliśmy, jaki jest lepszy sposób na uznanie każdej wyjątkowej jednostki niż przemianowanie naszych stron społecznościowych na Swiss Navy Pride”.

Ellen Friedman, Regionalny Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w M.D. Science Lab, zgadza się z tym stwierdzeniem. „Aby uchwycić ducha Swiss Navy i naszą przystępność w społeczności LGBTQIA2S+, wiedzieliśmy, że należy nam się aktualizacja. Chcemy współpracować z naszymi lojalnymi partnerami, aby wzajemnie się wzmacniać, a rebranding na Swiss Navy Pride jest pierwszym krokiem w tym kierunku.”

Miesiąc luty jest obchodzony jako coroczna miesięczna obserwacja historii lesbijek, gejów, biseksualistów i transseksualistów w Wielkiej Brytanii, a w 2022 roku przypada 50. rocznica pierwszego Marszu Dumy w Wielkiej Brytanii. Rodney Wilson, nauczyciel z Missouri, zapoczątkował Miesiąc Historii LGBT+ w 1994 r., a obecnie obchody odbywają się w krajach na całym świecie – m.in. w Australii, Kanadzie, Brazylii, na Grenlandii, w Niemczech i na Węgrzech.

„Nasza społeczność jest bardzo zżyta” – powiedziała Penny Clifford, Kierownik ds. mediów społecznościowych w M.D. Science Lab. „Wydawało się właściwe, aby stworzyć tę strategię rebrandingu, która odzwierciedla ewolucję Dumy i naszą wizję przyszłości Swiss Navy”.

Strony społecznościowe Swiss Navy Pride będą wykorzystywane do promowania świadomości i świętowania społeczności LGBTQIA2S+ w jej wielu formach. Swiss Navy zaprasza do odwiedzenia, polubienia i śledzenia nowych stron Pride, aby być na bieżąco z wydarzeniami w społeczności i zobaczyć najnowsze produkty.

Swis Navy Pride będzie można śledzić na Facebooku, Instagramie oraz Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.