Svakom uczestniczy w Kolumbijskim LALEXPO

Po opóźnieniach, LALEXPO odbyło się pod koniec lipca w Kolumbii. Przedstawiając różnych przedstawicieli przemysłu, Svakom wysłał Ikera Pereza, aby zaprezentował produkty Svakom i reprezentował markę.

'

Svakom zdeterminowany, aby zapewnić wszystkim uczestnikom wydarzenia jak najlepszą zabawę, przygotował aktywności, w których mogli brać udział uczestnicy. „Ta edycja LALEXPO miała ponad 6000 uczestników, wielu z nich pochodziło z przemysłu kamerek” – powiedział przedstawiciel Svakom Iker Perez.

Przez cały czas trwania wystawy Svakom demonstrował możliwości swojej serii Connexion, podkreślając kontrolę na odległość i możliwości interaktywne. Duży nacisk był też położony na pokazanie ich zdolność do synchronizacji z platformami cam dla bliższego połączenia z widzami. Szczególnym faworytem był Phoenix Neo.

„Phoenix Neo okazał się bardzo popularny – czego się spodziewaliśmy” – kontynuował Iker. „Phoenix Neo to doskonała zabawka do kamerek – namiętny design i odważne światło naprawdę sprawiają, że publiczność czuje się częścią pokazu”.

Oprócz uczestnictwa w imprezie, Svakom był również sponsorem ceremonii rozdania nagród – tym razem odbywającej się równocześnie z wystawą.

„Byliśmy tam, aby zapewnić napoje dla każdego uczestnika, w sumie wydaje mi się, że rozdaliśmy ponad 2000 napojów”, powiedział Iker. „Koktajle były wspaniałe, jasne, kolorowe, wiele osób było podekscytowanych, aby ich spróbować – i na szczęście smakowały również świetnie!”.

Nominowany w kategorii „Najlepsze Innowacyjne Zabawki„, choć Svakom nie odebrał tytułu, pragnie wyrazić wdzięczność za samą nominację: „Iker i Svakom wyrażają szczere uznanie dla organizatorów i gospodarzy LALEXPO, jednocześnie czując wyrzuty sumienia z powodu ogłoszenia, że nie będą się one już odbywać w Kolumbii.”

„Seksualność i masturbacja są nadal postrzegane jako tabu dla wielu ludzi, a to wstyd”, miał do powiedzenia przedstawiciel Svakom w odniesieniu do tego rozwoju sytuacji. „Zawsze przedstawialiśmy stanowisko, że wszystkie rzeczy związane z seksem są ludzką koniecznością – taką, która jest niestety zaniedbywana z powodu wstydu i strachu. O seksie powinno się mówić otwarcie, a zabawki seksualne powinny być podstawowym produktem w każdym domu, każdy zasługuje na prawo do dowiedzenia się więcej o sobie i spełnienia swoich pragnień.”

„LALEXPO zapewniło tło dla uczestników, aby otwarcie omówić, jakie są ich zainteresowania i czego szukają na rynku” – kontynuował przedstawiciel. „Jesteśmy szczęśliwi słysząc, że będzie kontynuowane, ale nie możemy oprzeć się wrażeniu, że pożegnanie jest w porządku wobec wydarzeń, które miały miejsce w Kolumbii”.

Pomimo słodko-gorzkich rewelacji, Iker Perez pozytywnie zareagował na całe wydarzenie:

„Świetnie się bawiłem, rozmawiając ze wszystkimi profesjonalistami w ramach przemysłu kamerek i widząc jak bardzo są podekscytowani patrząc na zabawki. Te wystawy naprawdę rzucają światło na to, jak pozytywni i jak zabawni są ludzie w branży – wszyscy chcą być przyjaciółmi i poznać się nawzajem.”

Aby dowiedzieć się więcej na temat Svakom, odwiedź stronę svakom.com i śledź firmę na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.