Svakom Sponsoruje Imprezę Pride w Guangzhou

Svakom cieszy się z sukcesu wydarzenia organizowanego przez Zhitong Public Welfare Service Center którego było sponsorem. Wydarzenie miało na celu podniesienie świadomości na temat LGBTQIA+ oraz dostarczenie informacji na temat seksualności.

Tought LoveX

Na początku czerwca Zhitong Public Welfare Service Center – chińska organizacja non-profit – zorganizowała imprezę Pride w Guangzhou. Mając na celu zapewnienie edukacji seksualnej i miejsca dla społeczności, Zhitong Public Welfare Service Center zorganizowało wieczór quizów LGBTQIA+, którego celem było podniesienie świadomości na temat ważnych osób LGBTQIA+ w historii oraz dostarczenie informacji na temat seksualności.

„Byliśmy podekscytowani możliwością sponsorowania tego wydarzenia, ponieważ miało ono taki potencjał” – powiedział przedstawiciel Svakom. „Było to wydarzenie edukacyjne i zapowiadało się na wspaniałą zabawę”.

Svakom już od wielu lat stara się być marką inkluzywną, odpowiednią dla ludzi wszystkich płci, seksualności i typów ciała.

„Zaoferowaliśmy dwa produkty, które miały trafić do dwóch zwycięzców” – kontynuował przedstawiciel. „Dwóch zwycięskich uczestników quizu otrzymało od Svakom kartkę z gratulacjami, oraz możliwość wyboru jednej z dostępnych zabawek”.

Zdobywca pierwszego miejsca otrzymał od Svakom do wyboru: Ella Neo, Sam Neo albo Vick Neo. Natomiast zdobywca drugiego miejsca miał do wyboru Hedy X lub Tulip.

„Wszyscy byli bardzo podekscytowani możliwością wygrania nagrody od Svakom” – powiedział jeden z organizatorów imprezy. „Atmosfera była taka niesamowita, że wszyscy rywalizowali, aby wygrać”.

Svakom nieustannie wspiera organizacje na całym świecie, które mają pozytywne podejście do seksualności, oferują edukację i społeczność oraz pomagają zmieniać świat.

Aby dowiedzieć się więcej na temat Svakom, odwiedź stronę Svakom.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.