SugarBounce uruchamia Sugar Streams dla VIPów i ogłasza Alix Lynx nową ambasadorką

SugarBounce, miejsce nowej generacji dla wszystkich potrzeb rozrywki dla dorosłych, uruchomiło wersję beta Sugar Streams po osiągnięciu celu, jakim było przyjęcie 100 modelek na platformę. Dodatkowo platforma ogłosiła swoją nową ambasadorkę, którą jest znana modelka Alix Lynx.

Sugar Streams od SugarBounce celuje, aby oferować najlepszą rozrywkę na żywo, w tym celu stworzył rewolucyjne oprogramowanie wideo, aby poprawić doświadczenia widzów. Posiadacze tokena $TIP o statusie VIP, czyli osoby które zdeponowały ponad 500 dolarów w puli $TIP są nagradzani pakietem VIP, a jego częścią jest wczesny dostęp do Sugar Streams, który obejmuje wirtualne pokazy striptizu, rozrywkę na żywo na kamerach i wiele więcej w aplikacji Sugar Streams.

Wszystkie osoby posiadające status VIP mogą się zarejestrować na tutaj, klikając na czerwony przycisk „Already a VIP Staker? REGISTER NOW„. VIPy są również dodawani do osobnego kanału na Telegramie, gdzie w przyszłości będą otrzymywać zaproszenia na imprezy SugarBounce oraz ekskluzywne transmisje na żywo. W następnej kolejności dostęp otrzymają udziałowcy Premium i Standard, a następnie Sugar Streams zostanie otwarte dla wszystkich.

„Pod koniec ubiegłego roku Sugar Streams był w fazie rozwoju, a teraz, zgodnie z obietnicą, w pierwszym kwartale tego roku rusza wersja beta. Działamy zgodnie z planem, a nasi VIP-owcy są podekscytowani, że będą tworzyć historię jako pierwsi, którzy wejdą na platformę i otrzymają ekskluzywne zaproszenia na przyszłość. Mamy znakomity wybór modeli, którzy już się zapisali i każdy znajdzie coś dla siebie. Teraz nadszedł czas, aby zainwestować w $TIP i wziąć udział w całej akcji”, powiedział założyciel/prezes Navin Ray.

Kolejnym ważnym ogłoszeniem w tym tygodniu jest fakt, że wielokrotnie nagradzana aktorka dla dorosłych, przedsiębiorca, osobowość medialna i twórca treści Alix Lynx dołączyła do Sugar Streams jako nowa ambasadorka. Dzięki ogromnej popularności w mediach społecznościowych, niesamowitej ilości subskrybentów na platofrmach premium oraz wielu zdobytym nagrodom branżowym, Alix z pewnością pomoże SugarBounce zdobyć jeszcze większą popularność.

SugarBounce wciąż poszukuje modelek, które chciałyby dołączyć do Sugar Streams. Aby dołączyć, wejdź na stronę główną sugarbounce.com i kliknij czerwony przycisk „Model Sign Up„. Modelki będą miały swój wkład w rozwój platformy i pomogą uczynić z Sugar Streams wszystko to, czym może być w przyszłości. Do czasu pełnego uruchomienia platformy cały czas będą trwały testy z udziałem deweloperów. Ponadto Sugar Bounce oferuje jedne z najwyższych wypłat, opcje płatności w kryptowalutach, sesje szkoleniowe i wiele więcej, po to, aby pomóc modelkom odnieść sukces na ich platformie.

Dowiedz się więcej o SugarBounce i o tym, jak planują przejąć świat rozrywki dla dorosłych, odwiedzając ich stronę pod adresem sugarbounce.com.

Natomiast więcej na temat Alix Lynx dowiedzieć się można na jej stronie clubalixlynx.com oraz śledząc ją na Twitterze, Instagramie oraz subskrybując jej OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: [email protected] Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.