Sugar Streams, pierwsza z sześciu platform zapowiedzianych przez SugarBounce

Znane jako centrum dla wszystkich erotycznych potrzeb nowego pokolenia, SugarBounce zwiększy codzienną dawkę słodkości dla twórców treści i konsumentów otwierając nie jedną, ale sześć nowych platform online. Pierwszą jest Sugar Streams, która oferuje dostęp do rozrywki na żywo z kamer z całego świata, dostępnych 24 godziny na dobę.

 

SugarBounce wprost mówi, że chce zrewolucjonizować branże dla dorosłych otwierając sześć różnymi platform online. Już teraz odpalają wersję beta Sugar Streams, ale zapowiadają też, że w ciągu trzech kwartałów 2022 roku, SugarBounce rozwinie pięć kolejnych platform, które obejmą opartą na gwiazdach subskrypcję treści i usługę blogowania wideo, zdecentralizowane udostępnianie treści dla dorosłych, unikalną platformę crowdfundingową dla branży porno, NFT dla twórców treści i kolekcjonerów oraz własny anonimowy mechanizm przetwarzania płatności zasilany przez ich rodzimy token $TIP.

Sugar Streams zostanie oficjalnie uruchomione w grudniu. Jednak już teraz pierwsze modelki rejestrują swoje konta na platformie, która obecnie działa w formie testowej. Celem Sugar Streams będzie zapewnienie szerokiego spektrum rozrywki na żywo, od wirtualnych klubów ze striptizem, do anonimowych pokazów na żywo, przez całą dobę zawsze na żywo. Platforma opierać się będzie na dedykowanym rewolucyjnym oprogramowaniu wideo, które ma na celu zwiększyć i polepszyć doświadczenie widza.

Teraz jest idealny czas dla niezależnych modeli i studiów, aby dostać się na pokład Sugar Streams. Aby się z nimi skontaktować wystarczy wysłać maila. Modelki, które podpiszą umowę otrzymają wynagrodzenie za godzinę pracy oraz bonus przy podpisywaniu umowy na 60 dni. Aby zachęcić do współpracy, Sugar Streams oferuje jedną z najwyższych wypłat, która może dodatkowo wzrosnąć, jeżeli modelki zdecydują się na wypłatę w kryptowalucie. Ponadto, każdy zarejestrowany twórca, otrzymuje dostęp do zasobów, które pomogą im odnieść sukces, takie jak sesje szkoleniowe, możliwość rozmowy z doświadczonymi modelkami w grupie czatu Telegram i edukowanie ich na temat opcji kryptowalut w ich kraju.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy uruchomić pierwszą platformę SugarBounce w formie beta – chcemy ją przetestować, aby upewnić się, że jest idealna dla twórców treści i ich widzów. Oferujemy zachęty dla modelek, które chcą pomóc nam budować od podstaw, w postaci płatnych godzin na występy i premii za podpisanie umowy. Kiedy już spędzą trochę czasu na Sugar Streams, przekonają się, że nie ma nic podobnego, a to zrewolucjonizuje sposób, w jaki dostarczają rozrywki na żywo. Ponadto oferujemy jedne z najwyższych wypłat i będzie to kontynuowane po pełnym uruchomieniu”, powiedział założyciel Navin Ray.

Aby dowiedzieć się więcej o SugarBounce oraz o tym jak planują przejąć rynek rozrywki NSFW odwiedź ich stronę pod adresem sugarbounce.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.