Stripchat przekazał ponad pół miliona dolarów ukraińskim modelkom

W poniedziałek, Stripchat na swoim blogu podzielił się informacją, że przekazał ponad pół miliona dolarów ukraińskim modelkom, korzystającym z ich serwisu. Stripchat zachęca również inne marki ze świata rozrywki dla dorosłych, aby również pomogły Ukraińcom.

CaliTeens

Jak podał Stripchat na swoim blogu, platforma postanowiła, zorganizować i przekazać dodatkową wypłatę, do ponad 3 000 ukraińskich modelek, które korzystały z ich serwisu. W piątek 11 marca, platforma bezpośrednio przekazała ponad 555 tysięcy dolarów ukraińskim modelkom. Wysokość wypłaty była równa zarobkom modelek w dniach od 17 do 23 lutego, czyli tuż przed rozpoczęciem wojny.

”Z całego serca solidaryzujemy się z Ukraińcami, którzy zmagają się z trudnościami, które nie powinny mieć miejsca w cywilizowanym świecie. Szczerze chcieliśmy wesprzeć ich czynami, a nie tylko słowami” – powiedział Max Bennet z Stripchat. ”Dla wszystkich ukraińskich modeli, zarówno tych, którzy mogą, jak i tych, którzy nie mogą już streamować, zorganizowaliśmy dodatkową wypłatę i będziemy nadal ich wspierać. Zachęcam inne marki dla dorosłych do podjęcia działań i podania pomocnej dłoni Ukraińcom w tym trudnym czasie.”

Więcej informacji na temat Stripchat uzyskać można na stronie Stripchat.com oraz śledząc ich na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.