Red Umbrella Talk chwali się sukcesem pierwszego sezonu i rozpoczyna produkcję drugiego

Red Umbrella Talk, wciągająca i pouczająca pięcioczęściowa seria wideo od dziennikarki Laury Desiree i fotografki/reżyserki Ellen Stagg, która zachęca do dyskusji na temat uporczywych dezinformacji i stygmatyzacji otaczających temat pracy seksualnej, ma rozpocząć produkcję drugiego sezonu w zimę.

Tought LoveX

Po udanej premierze Sezonu pierwszego w sierpniu, gdzie każdy cotygodniowy odcinek przedstawiał osoby pracujące w różnych przestrzeniach branży dla dorosłych oraz prowokacyjne tematy, takie jak ’Klub ze Striptizem’, ’Profesjonalna Domina, ’Escorting’ i „Prawo” Desiree powiedziała, że Sezon drugi „wprowadzi nowe aspekty Pracy Seksualnej dla widzów, aby jeszcze bardziej wzbogacić ich zrozumienie tego, jak dzisiejsi profesjonaliści zarządzają swoją karierą.”

„Sezon Pierwszy rozpoczął wiele rozmów w moich skrzynkach pocztowych i platformach internetowych i byłam podekscytowana widząc, że ta seria dotarła do tak wielu osób, które chciały kontynuować te rozmowy i oczywiście zagłębić się w jeszcze więcej pytań dotyczących tej fascynującej i niezrozumiałej branży. Jestem podekscytowana tym, że legendarne nazwiska zastanawiają się nad historią piętna pracy seksualnej i słuchają osób, które wywierają pozytywny wpływ na życie wszystkich pracowników.”

Ellen Stagg wyraziła dumę z sukcesu i pozytywnego wpływu pierwszego sezonu Red Umbrella Talk i mówi, że jest podekscytowana możliwością zbadania szerokiej gamy tematów w sezonie drugim. „Uwielbiam słyszeć od ludzi, którzy oglądali Red Umbrella Talk, jak silni byli nasi goście, a wgląd w ich życie był niesamowity, byli tak poruszeni szczerością i historiami mówców”.

Stagg stwierdziłą, że projekt jest ważny dla niej osobiście, ponieważ chce „pokazać światu, że praca seksualna jest pracą i jest to wspaniała praca, która oferuje wolność tym, którzy ją wykonują. To tak jak każda praca – ma swoje wzloty i upadki”.

„Wojna przeciwko pracy seksualnej rozdziera serce, a podstępne działania ze strony różnych organizacji utrudniają wszystkim prawa wynikające z pierwszej poprawki [Amerykańskiej konstytucji]. To edukacja i ważny temat, a spektakl usuwa wszystkie te stygmaty, aby zilustrować, jak bardzo praca seksualna może być wzmacniająca.”

„Nie mogę się doczekać, aby zanurzyć się głębiej w różnych rodzajach pracy seksualnej. Gay, Trans, Medyczna, Legendy z nią związane, jak wyglądała w przeszłości. Pierwszy sezon pokazał nam, na czym polega praca seksualna, teraz zagłębmy się w to bardziej!”

Desiree dodała, że „jest rok 2022 i potrzebujemy rewolucji, która położy kres tym niebezpiecznym błędnym przekonaniom. Nasze społeczeństwo unikało uzyskania faktów prosto ze źródła od samego początku tego piętna, nadszedł czas, aby usłyszeli prawdę.”

Aby dowiedzieć się więcej o Red Umbrella Talk, odwiedź RedUmbrellaTalk.com i śledź ich na Twitterze i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.