PornDude uruchamia agregator sex kamerek PDCams

Internetowy katalog porno ThePornDude ogłosił uruchomienie PDCams, agregatora pokazów na żywo oferującego ogromny wybór modelek i modeli występujących przed kamerkami, niegrzecznych czatów i prywatnych pokazów.

Tought LoveX

Jeżeli jesteście fanami pokazów na żywo, PornDude ma dla was nie lada gratkę. PDCams daje fanom możliwość przeszukiwania i oglądania na żywo pokazó z kilkunastu popularnych platform, w tym Stripchat, Bongacams i Chaturbate. Użytkownicy mogą dołączyć w dowolnym momencie i wybrać spośród dziesiątek tysięcy seksownych modelek, gorących par, chojnie obdarzonych modeli i trans wykonawców. Wszystko w jednym miejscu, na jednej stronie.

„Jesteśmy podekscytowani, że możemy zaoferować entuzjastom kamerek internetowych bezprecedensowy poziom wyboru”, powiedział Geoffrey Celen, współzałożyciel ThePornDude. „Cała idea ThePornDude.com polegała na tym, aby pomóc konsumentom znaleźć dokładnie taki rodzaj treści masturbacyjnych, jaki ich interesuje. PDCams.com jest przedłużeniem tego celu i wiem, że fani będą go kochać. Niezależnie od tego, czy interesują cię laski cosplay, tradycyjne gwiazdy filmów dla dorosłych, fetysze czy coś zupełnie innego, znajdziesz to na PDCams!”.

Nowy agregator kamerek dołącza do uznanych projektów takich jak ThePornDude, PornDudeCasting oraz wielu i innych znajdujących się pod marką PornDude i ich charakterystycznej maskotki w nagłówku. Oprócz stron z kamerkami wymienionych powyżej, PDCams obecnie agreguje również kamerki z CamSoda, LiveJasmin, Jerkmate, Xlove, Amateur.tv, ImLive, Cams.com, Cherry.tv i XCams.

Aby uzyskać więcej informacji i zobaczyć wszystkich swoich ulubionych wykonawców w jednym miejscu, odwiedźcie pdcams.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.