Pokmi zamierza zrewolucjonizować branżę poprzez wprowadzenie przełomowej funkcji Web3 VOD „POK&PLAY”

Pokmi wprowadziło nową, przełomową funkcję Web3 VOD – „POK&PLAY”, która zaoferuje twórcom treści nowy i ekscytujący sposób na zarabianie na ich treściach na platformie. Nowa funkcja umożliwia twórcom wypożyczanie ich treści za niewielką kwotę, bez konieczności zakupu NFT.

ILoveBlackGirls

Firma została założona w maju 2021 roku przez dwóch doświadczonych przedsiębiorców i entuzjastów rozwoju: Nilsa Lataillade i Marco Garniga, którym towarzyszy legenda branży treści dla dorosłych Fred Coppula. Wizja Pokmi ma na celu przekształcenie świata treści dla dorosłych w kierunku bardziej etycznego, przejrzystego i sprawiedliwego modelu zarówno dla twórców, jak i konsumentów, dzięki technologii Blockchain i NFT. Jest to pierwsza w historii platforma skupiająca się na treściach dla dorosłych, która jest dostępna za pośrednictwem NFT.

Do niedawna twórcy platformy mogli zarabiać na swoich kolekcjach treści poprzez tworzenie i oferowanie odpowiednich NFT. Kolekcje te mogą być odblokowane i dostępne tylko dla ich właścicieli.

Wprowadzenie usługi „POK&PLAY” umożliwia twórcom wypożyczanie ich tajnych treści za niewielką kwotę, bez konieczności zakupu NFT. Mogą oni uzyskać do nich dostęp przez ograniczony czas za pośrednictwem POK&PLAY w zamian za oficjalną kryptowalutę Pokmi – $PKN.

$PKN to kryptowaluta zasilająca ekosystem Pokmi w ramach międzyplatformowej metody płatności, która zapewnia infrastrukturę finansową, techniczną i prawną dla twórców treści. Ta wiodąca kryptowaluta jest notowana na giełdzie MEXC, aby rozszerzyć międzynarodową publiczność francuskiej firmy, która jest obecna w ponad 200 krajach i regionach z ponad 6 milionami użytkowników.

Funkcja POK&PLAY pozwala użytkownikom na dostęp do tajnych treści ich ulubionych twórców bez konieczności posiadania NFT, dając twórcom platformy nowy sposób zarabiania na ich treściach i czerpania zysków z tantiem związanych z odsprzedażą i streamingiem NFT. Właściciele NFT mogą czerpać korzyści z możliwości generowania przychodów dzięki strumieniowemu przesyłaniu treści.

Latem 2021 r. firma zamknęła ICO o wartości 10,7 mln USD, emitując prawie 1,5 mld $PKN, kryptowalutę specjalnie zaprojektowaną przez Pokmi, aby ostatecznie stać się trwałym środkiem finansowania branży rozrywki dla dorosłych.

POK&PLAY jest pierwszym z serii nowych produktów planowanych przez Pokmi w 2022 roku, które mają pomóc zarówno użytkownikom, jak i twórcom treści w przeprowadzeniu poważnej transformacji w nieocenzurowanej branży.

Aby dowiedzieć się więcej na temat Pokmi, wszystkie ich linki znajdziecie tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.