PinXsters ogłasza 3 Ambasadorów Społecznści

Platforma społecznościowa PinXsters, która jest wolną od shadowbanów alternatywą dla Instagrama czy Twittera, ogłosiła trzech ambasadorów społeczności oraz rozszerzenie funkcji transmisji na żywo.

'

Była zawodowa łyżwiarka, autorka bestsellerów, właścicielka klubu swingerskiego, gospodyni podcastu Hankie Pankie oraz aktorka filmów dla dorosłych – Coralyn Jewel, Współzałożycielka Adult Mutual Aid, modelka oraz twórca treści – Robin LeFay oraz weteranka pokazów na kamerkach – NightwishNymph, zostały ogłoszone jako ambasadorki społeczności PinXsters.

„Zarówno Coralyn Jewel, Robin LeFay jak i NightwishNymph posiada unikalny zestaw umiejętności i jesteśmy dumni, że są one naszymi ambasadorami,” powiedział reprezentant PinXsters.

Robin LeFay

PinXsters nie przestaje też pracować, nad ciągłym udoskonalaniem swojej platformy, aby jak najlepiej służyła zarówno twórcom, jak również i fanom.

„Udoskonaliliśmy nasze możliwości transmisji na żywo, które teraz działają z urządzeń mobilnych i tabletów, a także z komputerów stacjonarnych i laptopów. Widać jest też teraz kiedy modelki są zalogowane do transmisji na naszej stronie Live Sex Cam Chat,” Tłumaczy reprezentant PinXsters. „Wszystko, czego potrzebujesz, to upewnić się, że przeglądarki Twojego urządzenia są na bieżąco aktualizowane.”

„Nasz zespół pomocy technicznej znajduje się bezpośrednio w witrynie i można się z nim skontaktować za pomocą funkcji DM, ‘ściany’ lub poczty elektronicznej. Pomaga to w rozwiązywaniu problemów w czasie rzeczywistym, w miarę ich rozwoju.”

Dostępna jest również funkcja ’szukaj i odkrywaj’, zaprojektowana na wzór Twittera, dzięki której wykonawcy i fani mogą się ze sobą bezpośrednio kontaktować i udostępniać treści.

Śledź Coralyn Jewel, Robin LeFay i NightwishNymph na Twitterze.

Aby dowiedzieć się więcej na temat PinXsters, wejdź na stronę pinxsters.com oraz śledź ich na Twitterze i Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.