Paradise Marketing oferuje stacjom telewizyjnym dostęp do darmowych prezerwatyw

Paradise Marketing, największy amerykański dostawca prezerwatyw, wysłał informację do wszystkich amerykańskich nadawców telewizyjnych, że będą oni mieli pełny dostęp do darmowych prezerwatyw w nagłych przypadkach podczas ich relacji dotyczących pogody.

ILoveBlackGirls

Zapewne wiele osób może się zastanawiać co wspólnego mają ze sobą reportaże telewizyjne oraz prezerwatywy, jak się okazuje odpowiedź jest bardzo prosta, prezerwatywy są doskonałym zabezpieczeniem nie tylko przed niechcianą ciążą, ale również deszczem. Hojna oferta amerykańskiej firmy to odpowiedź na ostatnie działania reporterki telewizyjnej Kyla Galer, która potrzebowała ochronić drogi sprzęt podczas relacjonowania huraganu Ian.

„Wiele osób pyta, co jest na moim mikrofonie” – zapytała Kyla Galer z NBC w klipie udostępnionym w sieci. „To jest to, co myślicie – to prezerwatywa! Pomaga chronić sprzęt. Nie możemy zamoczyć tych mikrofonów. Jest dużo wiatru, jest dużo deszczu, więc musimy zrobić to, co musimy zrobić, a to jest założenie prezerwatywy na mikrofon”.

Paradise Marketing szybko zareagował na nietypową sytuację, oferując swoje produkty jako sposób na ochronę sprzętu telewizyjnego przed niechcianymi wpadkami.

„W Paradise Marketing doceniamy szczerość Kyli Galer podczas jej odważnej relacji telewizyjnej z huraganu Ian” – powiedział Christopher Von Huben, dyrektor generalny Paradise Marketing. „Naszym celem jest uświadomienie wszystkim w branży telewizyjnej, że w razie potrzeby tego typu klęsk żywiołowych, Paradise Marketing jest dla nich, aby pomóc z darmowymi prezerwatywami dla tych na linii frontu”.

Artykuł dotyczący relacji można znaleźć tutaj.

Aby uzyskać więcej informacji o Paradise Marketing, odwiedź stronę ParadiseMarketing.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.