Mr. Skin zaprasza fanów do głosowania na ulubione pupy celebrytów!

Kto ma najlepszą pupę, która przewyższa wszystkie inne? Takie pytanie stawia portal Mr. Skin w nowej ankiecie dla fanów, zatytułowanej „Najlepsze tyłki w Mr. Skin„, w której głosowanie trwa do piątku, 4 lutego.

'

Po wielu godzinach przeszukiwania obszernej bazy danych serwisu i ustalaniu najpopularniejszych wyszukiwań opartych na osobistych preferencjach członków Mr. Skin, powstała lista dziesięciu najpopularniejszych par pośladków celebrytów według użytkowników serwisu.

Właścicielami najlepszych 10 pup są:

  • Jennifer Lopez
  • Nathalie Emmanuel
  • Salma Hayek
  • Jurnee Smollett
  • Megan Thee Stallion
  • Elle Fanning
  • Brandee Evans
  • Cardi B
  • Lily James
  • Tessa Thompson

„To nie była łatwa decyzja, aby znaleźć dziesięć najlepszych celebryckich tyłków, ale myślę, że w końcu dotarliśmy do sedna i znaleźliśmy raj dla głosujących”, powiedział przedstawiciel firmy o plebiscycie. „Musieliśmy podjąć tutaj kilka trudnych decyzji, ale to fani mają najtrudniejszą decyzję ze wszystkich. Zabierajcie się do głosowania i życzymy powodzenia!”.

Wszystko, co fani muszą zrobić, to odwiedzić stronę MrSkin.com i kliknąć na wybraną miniaturkę gwiazdy na stronie, aby obejrzeć scenę i wybrać swój ulubiony zestaw pośladków.

Śledź Mr. Skin na Twitterze i Instagramie, aby być na bieżąco ze wszystkimi gorącymi scenami z udziałem celebrytów, natomiast, aby dołączyć do Mr. Skin kliknij tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.