Mr. Skin przedstawia 10 najlepszych nagich scen 2021 roku

Koniec roku, to czas podsumowań, dlatego Mr. Skin, pierwszy i największy na świecie autorytet w dziedzinie nagości celebrytów, dwukrotnie sprawdził i sporządził listę 10 najlepszych nagich scen 2021 roku!

Listę otwiera na pozycji 10 brunetka Alexandra Daddario i jej seksowna scena w sypialni w serialu HBO The White Lotus. Zaraz za nią znajduje się Kelli Berglund, która przyspiesza puls w swojej nagiej scenie seksu dla serialu telewizyjnego Heels, a na pozycji 8, Andra Day debiutuje jako aktorka (i to nago) w filmie The United States vs. Billie Holliday.

Na miejscu 7 znalazła się piosenkarka Halsey, która jest całkowicie naga w swoim długometrażowym teledysku If I Can’t Have Love, I Want Power. Na 6 miejscu jest hiszpańska piękność Megan Montaner w filmie 30 Coins, a na 5 Sydney Meyer, która odsłania swoje piersi w filmie Y: The Last Man.

4 miejsce należy do Pauline Chalamet (z Amrit Kaur, Lauren Spencer i Nili Rain Segal) z jej głośną nagą sceną z The Sex Lives of College Girls. Podium otwiera Julia Fox, która zajmuje 3 miejsce za swoje seksowne sceny w PVT Chat. Na drugim miejscu uplasowała się Sarah Shahi, która pozostawiła po sobie niezatarte wrażenie dzięki swoim licznym dzikim scenom w serialu Netflixa Sex/Life.

A kto zajmuje pierwsze miejsce? Nikt inny jak Sydney Sweeney, która daje z siebie tyle samo, co dostaje w nowym thrillerze erotycznym The Voyeurs. 24-letnia Sweeney jest już ulubienicą fanów Mr. Skin, a to dzięki jej niesamowitym scenom nago w serialu HBO Euphoria. Mając już tak imponujący dorobek, Mr. Skin nie może doczekać się, aby zobaczyć, co będzie dalej!

Pełną listę 10 najlepszych nagich scen 2021 roku wraz z klipami, zobaczyć można odwiedź stronę MrSkin.com. Natomiast, aby odblokować całą kolekcję Mr. Skin, obejmującą ponad 20 000 gwiazd, 200 000 zdjęć i klipów oraz 30 000 filmów i programów telewizyjnych w jakości Full HD kliknij tutaj.

Nie zapomnij też śledzić Mr. Skin na Twitterze, Instagramie i Facebooku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: [email protected] Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.